TTNet Kalleşliği.

Sponsorlu Bağlantılar

musti_588

musti_588

Üye
    Konu Sahibi
TTNet Kalleşliği.
Yaklaşık 1 hafta önce üniversiteli yalın internete 12 ay taahütlü başvuru yaptım. Başvuru esnasında yetkiliye evimde sabit telefon hattı kullanılmakta bundan bağımsız bir şekilde hizmet almak istiyorum diye belirttim. Tamam o hat etkilenmez denildi. Daha sonra eve gelen TTnet ekibi apartmanın altındaki telefon kutusundan mevcut telefon hattını kafalarına göre kablosunu çıkartıp internet hattını bağlamışlar. Evde telefon hattı çalışmıyor internet çalışıyor. TTnet nomalde telefondan bağımsız eve hat çekmesi gerekiyor Yalın internet olduğu için ve tek hat var evde oda telefon olarak kullanılıyor. TTnet i aradım durumu izah ettim verilen cevap başınızın çağresine bakın elektrikçi mi getirip yaptırıyorsunuz ne ediyorsunuz tarzında cevap verildi. Demem o ki TTnet alırken iyi düşünün...

marist

marist

Üye
Ben aldim yalin olarak ama telefon yok.

kanat_58

kanat_58

Üye
Tüketici haklarına başvuru yapın bu şekilde konuşamazlar konuşmalar kayıt altındadır şikayet edin

mcnpl4

mcnpl4

Üye
konusma sekli yanlis ama eve hat dosenmesi gerekiyorsa ilgilenmiyorlar elektrikci getirtmen lazim. onlar sadece apartmana kadar ilgileniyorlar

musti_588

musti_588

Üye
    Konu Sahibi
Problem şu TTNET bayii sine ben en başta belirttim yani hiçbir işlem başlamadan kendileri bana siz hat doseyeceksiniz falan demedi onu geçtim eve gelen teknik ekip bana demiş olsaydı ki kardeşim senin evinde çift hat yok mevcut hatta mi verelim ya da yeni hat mi cektirirsin diye fikir bile edinmeden is yapiyorlar.
Ve elektrikci ye sordum ben eve hat çekerim ama ttnet ten ekibin gelip apartman girişindeki telefon kutusundan neyin telefon neyin adsl olduğunu belirtmeleri lazım dedi ttneti aradım dedim geliriz ama ücretli olur diyor.En başta beni maadur eden sensin senin teknik ekibinin yüzünden bütün hata bide para istiyorlar.

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Başka firmaya geçin:)

Aiden Pearce

Aiden Pearce

Üye
biri adsl bana göre en iyisi

• Beğen
Tepkiler: GSCASSİO
abdurrahmancam

abdurrahmancam

Üye
Ttnet ve ttnet şirketleri (avea) pismanliktir. Superonline sizin taahhütunüzu ödüyor siz süperonline na geçin hizmeti çok kaliteli.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Tekrar ara sesi kaydet. Sonra şikayetvara falan yazarsın. O zaman ilgilenmek durumunda kalırlar.

danismaz61

Üye
Ttnet ve ttnet şirketleri (avea) pismanliktir. Superonline sizin taahhütunüzu ödüyor siz süperonline na geçin hizmeti çok kaliteli.
Taahhütü ödüyor derken biraz açar mısınız şimdi benim ttnet ile 1 buçuk yıl taahhütüm kaldı süperonline geçmek istiyorum bu taahhüt bedelini TÜRKCELL mi karşılıyor?

abdurrahmancam

abdurrahmancam

Üye
Taahhütü ödüyor derken biraz açar mısınız şimdi benim ttnet ile 1 buçuk yıl taahhütüm kaldı süperonline geçmek istiyorum bu taahhüt bedelini TÜRKCELL mi karşılıyor?
Evet aynen öyle yakın zamanda çevremde iki kişi bu şekilde süperonline a transfer oldu. Superonline dan Bilgi alabilirisiniz.

danismaz61

Üye
Evet aynen öyle yakın zamanda çevremde iki kişi bu şekilde süperonline a transfer oldu. Superonline dan Bilgi alabilirisiniz.
Teşekkürler aradım sordum bende fiber altyapısı var ise tamamını yok ise 123 lira karşılıyorlarmış

• Beğen
Tepkiler: abdurrahmancam
ßALßERO

ßALßERO

Üye
Abi bidaha ara eger yine ayni tepkiyle karsilasirsan müdürleriyle konusmayi iste ve sikayette bulunacagini söyle gözleri korksun yeter bence

Jus7ice

Jus7ice

Üye
şikayetvar.com a başvurabilirsin bir de twitter üzerinden bağlantı kur cevap vermezlerse konuyu orda bitirme daha çok üzerlerine git paranın hakkını almalısın bence

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Yalin net 60 tlye anlastik. Fatura sürekli 85 geliyor bizde taahut bozduk

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
aynen öyle alırken iyi dikkat edin günde 65 kez internetimin kesilipte evime gelip iyi kötü kullandığım kablonuz çürümüş deyip kesip gittiklerinde bir sinir oldum ki....

cihanata_1

cihanata_1

Üye
aynen öyle alırken iyi dikkat edin günde 65 kez internetimin kesilipte evime gelip iyi kötü kullandığım kablonuz çürümüş deyip kesip gittiklerinde bir sinir oldum ki....
o kablodan gelmezmiş ki zaten günde 65 kez internetin kesilmesi ne demek:)

GSCASSİO

GSCASSİO

Üye
aynen konuyu ilk başta TTnet kardeşliği diye okudum depremler oldu beynimde :thumbup:

• Beğen
Tepkiler: kanat_58

Üst Alt