GM Discovery LegenD Rom V12

Sponsorlu Bağlantılar

uater

uater

Üye
Legendi v8 denir beri kullanıyorum ve beni ilk kez pişman etti v12 kasma çok oyun performansı düşük şarjı resmen emiyo geri legend v10 a döndüm ve mutluyum bu sefer elinize sağlık diyomuyorum kardeşlerim
Legendi v8 denir beri kullanıyorum ve beni ilk kez pişman etti v12 kasma çok oyun performansı düşük şarjı resmen emiyo geri legend v10 a döndüm ve mutluyum bu sefer elinize sağlık diyomuyorum kardeşlerim

tory1tory

tory1tory

Üye
eyvallah buğra abim çok güzele benziyor yükleyeceğim hemen

edit: denedim güzele benziyor ama şarj biraz hızlımı gidiyor ne ? Şarjdayken %65 ti 5 dk sonra baktım %100 olmuş birde.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Buğra

alp200586

Üye
yedekleme yapmam gerekiyormu

coskuner68

Üye
Ya bir türlü indiremedim hep yarıda iptal oluyor yandex e yükleyebilrmisiniz

sefo1

sefo1

Üye
S3 mini 8190N cwm dan uyumlumu

BlackCurse01

BlackCurse01

Üye
Görsellik bakımından harikulade bir Rom olmuş. V10 ile Legend Romla tanışmıştım. V11 pek hoşuna gitmedi ama v12 devrim olmuş resmen. 1 gün oldu yükleyeli performans konusunda bir şey demek için erken olabilir belki ama hiç bir sorunla karşılaşmadım şimdiye kadar. Ayrıca pil konusunda da sanki v11 e göre daha iyi gibi. Şarj daha uzun gidiyor gibi geldi bana. Teşekkürler arkadaşlar...

• Beğen
Tepkiler: Buğra
asdasd22

asdasd22

Üye
hoca eline sağlık ama şu factory reset atmadan güncelleme tarzı birşey yapabilsek çok kral olucak . bir sürü şeyi silmek tekrar kurmak uzun sürüyor .

BlackCurse01

BlackCurse01

Üye
hoca eline sağlık ama şu factory reset atmadan güncelleme tarzı birşey yapabilsek çok kral olucak . bir sürü şeyi silmek tekrar kurmak uzun sürüyor .

Titanium backup uygulamasıyla programların verileriyle birlikte yedekleyebilirsin. Hem zaman hem de veri kaybın olmaz. Yedeklediğin andaki ayarlar aynen yüklenir. Sen bi de öyle dene.

Ahmetbkm

Üye
Elinize sağlık fakat bir sorum olucaktı ayarlarda güvenlik sekmesini bulamadım nasıl şifre koyacagım telefonuma ?

Emrebali05

Emrebali05

Üye
Bugra hocam cok guzel bisi farkettim kapali sekilde sarj ederken saat ve tarih gosteriyor cok hos bir ozellik olmus bunu konuda belirttin mi bakmadim ama yoksa mutlaka eklemelisin cok guzel :)
Bugra hocam cok guzel bisi farkettim kapali sekilde sarj ederken saat ve tarih gosteriyor cok hos bir ozellik olmus bunu konuda belirttin mi bakmadim ama yoksa mutlaka eklemelisin cok guzel :)

• Beğen
Tepkiler: BlackCurse01 ve Buğra

NedenLan

Üye
gayet güzel bir sıkıntısı yok elinize sağlık. sadecce bildirim ledleriyanmıyor ayarını mı yapamadım bilemedim.

asdasd22

asdasd22

Üye
maalesef exchange hizmetleri durduruldu . hatası alıyorum

hallettim . !

Son düzenleme:

ufukx63

Üye
mükkemel bir rom olmuşta bu menü simge yerleir ayarlama nasıl oluyor

sefo1

sefo1

Üye
Bence lolipop uydurmasından alma

ufukx63

Üye
Açamadım hata verdi grafiti box. System framework cevap vermiyor. Çıkılıyor. Hatasını veriyor.
istersen sana yardımcı olabilirim ilk başta;
1)Xsposed installer gir
2)ilk sırada framework tıkla
3) yükle güncelle tıkla ( Telefon kendiliğinden kapılıp açılacak izin ver
4) Tel Açılınca Tekrar Xsposed installer gir
5)Tekrar Framworka gir Yükle güncelle de kapanıp açılmasına izin ver
6) Tel Açılınca Tekrar Xsposed installer gir 2nci sırada Modülleri tıkla Orda GravityBox sağ tarafında çek işaretli değilse işaretle.
7) şimdi Menüden GravityBox tıkla açılacaktır.

• Beğen
Tepkiler: NedenLan ve Emrebali05
Emrebali05

Emrebali05

Üye
istersen sana yardımcı olabilirim ilk başta;
1)Xsposed installer gir
2)ilk sırada framework tıkla
3) yükle güncelle tıkla ( Telefon kendiliğinden kapılıp açılacak izin ver
4) Tel Açılınca Tekrar Xsposed installer gir
5)Tekrar Framworka gir Yükle güncelle de kapanıp açılmasına izin ver
6) Tel Açılınca Tekrar Xsposed installer gir 2nci sırada Modülleri tıkla Orda GravityBox sağ tarafında çek işaretli değilse işaretle.
7) şimdi Menüden GravityBox tıkla açılacaktır.
Arkadasin dedigi gibi yap ama 5. Maddeyi tekrar yapmana gerek yok zaten 3 .maddede yuklenmis oluyor ayriyetten modullerden gravty box sectikten sonra telefonu tekrar baslatmani isticek

• Beğen
Tepkiler: ufukx63

Üst Alt