Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
ben w10 tp yükledikten sonra hiç bir oyun açılmıyor :duvar2:
Oyun muhabbeti beni de düşündürüyor.Oyun oynayan birisiyim ve w 10 tp de oynadıklarım açılmazsa diye şüphemden yüklemiyorum.Ama bi o kadarda çok istiyorum kullanmayı :hmmm

Aybars1979

Aybars1979

Üye
Oyun muhabbeti beni de düşündürüyor.Oyun oynayan birisiyim ve w 10 tp de oynadıklarım açılmazsa diye şüphemden yüklemiyorum.Ama bi o kadarda çok istiyorum kullanmayı :hmmm
yükle gitsin açılıyor bende :oke:

Aybars1979

Aybars1979

Üye
Hala ücretsiz değil mi?Yükseltmek
sen erkenden yükle nolur nolmaz sonra fikir değiştirip paralı yaparlarsa ah vah demessin :sirit:
wp10 tp kullananlar fark ettimi yada bendemi oluyor resimlerim klasörüne onedrivedaki bütün resimleri indirdi sanırım. kapama ayarı varmı telin hafızası dolmuş yeni farkettim.

• Beğen
Tepkiler: kaygisiz43
ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Galeride ayarlardan kapanıyor

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Bu comtintumm yani telefonu bilgisayar gibi kullanma özelliği için gabriel, yeni bir donanım gerektiğini söylemiş. O yüzden telefonunuz 1520, 930 olsa dahi bu özelliği kullanamayacakmışız büyük ihtimal. Diğer forumlar bunu söylüyor, Peki continyum videosunu tanıtırken hangi cihazı kullanıyorlardı ki?

Okumadın bunu galiba

benim gördüğüm bildiğim kadarıyla üç farklı bağlanti cihazı var.birincisi kablolu dongle.yani telefona bi kablo ekrana bi kablo ve usb çıkışları(mouse flash bellek klavye için).kaç usb var bilmem.ikincisinde sadece telefonu wifi ile bağlıyorsun.telefona takılan kablo yok sadece.farkı o.usb falan var yine.üçüncüde de sadece ekrana takılan bi parça var.usb çıkışı yok sanırım.biraz daha küçük ve taşınabilir olarak üretmişler.yine kablosuz bağlantı kuruyor telefonla
sen erkenden yükle nolur nolmaz sonra fikir değiştirip paralı yaparlarsa ah vah demessin :sirit:
wp10 tp kullananlar fark ettimi yada bendemi oluyor resimlerim klasörüne onedrivedaki bütün resimleri indirdi sanırım. kapama ayarı varmı telin hafızası dolmuş yeni farkettim.
Galeride ayarlardan kapanıyor

Ama yine de telefona indiriyor sanırım

Bay H

Bay H

Üye
Yardım sayfası yenilenmiş.

Sitede görünen bazı küçük simge/arayüz değişiklikleri

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: suyunsesi, bulutsuzgece, zaakaan ve 3 diğerleri
emz

emz

Üye
Yardım sayfası yenilenmiş.

Sitede görünen bazı küçük simge/arayüz değişiklikleri

İyi olmuş

Son düzenleme:
BelaMonte

BelaMonte

Üye
Bi ara bvc x1 diye ilk su ve toz geçirmez telefon tanıtmışlardı ne oldu ona? Hala bi hands on videosundan başka videosu yada görseli yok telefonun.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Mobilde de Edge tarayıcı eklentileri destekleyecek.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, GianniInfantino, Esendağlı ve 1 kişi daha
dakamon

dakamon

Üye
Zaten mantıken çekirdek aynı olduğundan herşey pc gibi de olabilir :D

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
4. Yapıda şu geri başlat arama tuşlarını optimize edecekler mi bakalım

dakamon

dakamon

Üye
8.1 sanki daha heyecanlı geçiyordu. 10 çok durgun

flutewoddy

flutewoddy

Üye
W10'u iso olarak kurmak mı daha iyi yoksa windows update üzerinden kurmak mı daha iyi ?

dakamon

dakamon

Üye
W10'u iso olarak kurmak mı daha iyi yoksa windows update üzerinden kurmak mı daha iyi ?
Soru şu aslında direk güncelleyerek mi yapayım yoksa formatlayarak mı. Eğer dosyaların varsa önemli güncelleyerek yap derim. Ama önemli değilse formatlayarak yapman daha temiz bir başlangıç olur.

• Beğen
Tepkiler: flutewoddy
braayn

braayn

Üye
Update ederek yükledim kasım kasım kasılıyor tekrar format atıp win 8.1'e döneceğim...

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Update ederek yükledim kasım kasım kasılıyor tekrar format atıp win 8.1'e döneceğim...
bende 8.1'e geri döndüm şimdi.gittikçe düzelir diye beklerken bozuyorlar iyice..

kartal076

kartal076

Üye
Bende 8.1'e geri döndüm beklemedeyim 10 için ama umutlarım gittikçe yıkılıyor yani, sanırım bir sonraki sezon androide geçeceğim mecburen :(

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Arkadaşlar alt orta bir PC m var. Güncelleme ile 10'u kuralı epey oldu. Hiç kasma yapmadı, artı bazı oyunları açamadım, bazılarını açabildim. Güncellendikçe toparlandı. Şu an gayet güzel. Yine de eksikleri var tabi ama kullanıma hiç engel değil. MS Edge tarayıcısı da geldi. Darısı Telefonumun başına
:bira:

Üst Alt