Haber LG G4 resmi olarak duyuruldu: 5.5 inç ekran, Snapdragon 808, 16MP kamera ve dahası

Sponsorlu Bağlantılar

boran9999

boran9999

Üye
Gelmiş mi cihaz teknosalara ?

Exra teknosalarda cihaz teşhirde ben cevahir teknosada inceledim Koyu sarı Deri kapaklısı vardı teşhirde ve oldukca ilgi çekici cihaz görmenizi tavsiye ederim.

byAndroid

byAndroid

Üye
Agalar phone arenanin yaptığı pil testine göre sonuçlar hiç iyi değil hatta g3 ten biraz daha kötü denebilir yani eşit sayılırlar çok az bir fark var. Z3, s6, m9 sarzlari daha iyi

Hatta bana göre en iyi s6 ve z3. Yalnız arada önemli bir fark var pil dolma süresi çok geç z3 ün o yüzden bi tık öne geçer s6

• Beğen
Tepkiler: ANIL
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Print Screen

Print Screen

Üye
G2 den sonra LG şımardı

• Beğen
Tepkiler: byAndroid
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
İsler LG'nin bahsettigi gibi gitmiyor demekki pil konusunda
Yalnız S6 Edge daha da iyi :D

Bu sayfadan baska baska modeller ekleyebilirsiniz

Polymath

Polymath

Üye
Agalar phone arenanin yaptığı pil testine göre sonuçlar hiç iyi değil hatta g3 ten biraz daha kötü denebilir yani eşit sayılırlar çok az bir fark var. Z3, s6, m9 sarzlari daha iyi

Hatta bana göre en iyi s6 ve z3. Yalnız arada önemli bir fark var pil dolma süresi çok geç z3 ün o yüzden bi tık öne geçer s6

Eğer bu değerler doğruysa. Özellikle diyorum doğruysa bu g4 çöp

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Eğer bu değerler doğruysa. Özellikle diyorum doğruysa bu g4 çöp

Öyle bir dünya yok.Test dogruysa bile yazılıımsal sıkıntı oldugu asikar zira aynı batarya G3'den bile kötü pil performans vermis.
G4'e niye böyle taktın anlamıyorum G7 alacagına disini sıkıp S6 alaydın napalım yani herkes istedigini alır o testte ilk 10'a giremeyecek cihazlar tanıyorum çöp mü bunlar simdi? Her cihazın kendine özgü artıları eksileri var.
Listede G Flex'i aradım da eklememisler aynı bataryayı kullansaydı G4'de efsane olurdu.

vegatablo

vegatablo

Üye
G3 den kötüyse cidden sorun g3 kullanıyorum fakat şarji note 4,note 3 neo gibi cihazların yanında düşük ekran çok sarj yiyo aktif kullanimda aldığım en yüksek ekran süresi 05.07 note felan 6,7 saati görüyo zaten full parlaklıkta 2 saat imkansız ekran yerine birazda bataryaya önem verseler yada en azından bi ultra power saving gibi bir mod koysalar güç tasarrufunu açınca daha çok sarj yiyo anlamadım garip

byAndroid

byAndroid

Üye
2k snapdragonda iş yapmıyor bence :D

• Beğen
Tepkiler: vegatablo
Polymath

Polymath

Üye
Öyle bir dünya yok.Test dogruysa bile yazılıımsal sıkıntı oldugu asikar zira aynı batarya G3'den bile kötü pil performans vermis.
G4'e niye böyle taktın anlamıyorum G7 alacagına disini sıkıp S6 alaydın napalım yani herkes istedigini alır o testte ilk 10'a giremeyecek cihazlar tanıyorum çöp mü bunlar simdi? Her cihazın kendine özgü artıları eksileri var.
Listede G Flex'i aradım da eklememisler aynı bataryayı kullansaydı G4'de efsane olurdu.

Arkadaşım g7 aldim çünkü şarj kasa kalitesi ve kamera için. Fazlasini alacak paramda var. Sıkıntı yüksek model almakta degil. Aldigin telefonun seni memnun etmesi. 2bin kusur tl verip sarji bir gün gitmeyecekse neyleyim o teli. Arkadasta g3 var benim g7 nin şarjına imreniyor. Gel takas edelim desem bir dakika durmayacak..

Artik devir sarj devri l. Üç asagi bes yukari bütün amirallerin donanimlari kameralari güzel ama artik onlari ayiran tek fark sarj olacaktir. G3ten bile kötüyse bu teli alanin vay haline

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Arkadaşım g7 aldim çünkü şarj kasa kalitesi ve kamera için. Fazlasini alacak paramda var. Sıkıntı yüksek model almakta degil. Aldigin telefonun seni memnun etmesi. 2bin kusur tl verip sarji bir gün gitmeyecekse neyleyim o teli. Arkadasta g3 var benim g7 nin şarjına imreniyor. Gel takas edelim desem bir dakika durmayacak..

Artik devir sarj devri l. Üç asagi bes yukari bütün amirallerin donanimlari kameralari güzel ama artik onlari ayiran tek fark sarj olacaktir. G3ten bile kötüyse bu teli alanin vay haline

Bataryanın çok çok iyi olmaması da telefonu kötü yapmaz.İphonelar piyasayı kuruttu yarım gün bile gitmeyen pille.
Batarya konusunda aynı düsüncedeyiz piyasayı yavas yavas pil performansları belirleyecek zira donanımlar uçtu ama bataryalar aynı hızda ilerlemiyo.G2 3.000 mA ekstra basınclı pille girince G2 toz yutturdu rakiplere ama üstüne bir seyler ekleyemedi LG daha dogrusu ekledi ama yeni amirale eklemeyip kenarda bekletmek ne demek onu bilmiyorum su an LG nin elinde 3.500 mA batarya var kavisli ve bu kasa boyutu için tam ideal onu kullanmadı kendi kaybeder bu kadar basit.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
G3 kullanıcısı olarak G4 ü bir an önce incelemek istiyorum ...
Bunun içinde sultanciftliginden ta cevahire gideceğim bir kac gün içinde . :)

Arkadaşlar bir sitede cevahir de cihazı incelemek için kimlik fotokopisi istiyorlar vs denmiş ... Asli var mi ?

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Birazdan g4 ü incelemeye gidiyorum.:)

• Beğen
Tepkiler: El~PisToLeRo
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Fotograf isteriz hatta cihazdan örnek fotograflar da iyi fikir :D

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Cihazdan resim çekme şansım olmaz .:)
Ama cihazın her yönüyle fotosunu çekeceğim .:)

0MG90

0MG90

Üye

Kusura bakmada G7'yi Mediamarkt'ta inceledim elime aldığın an direk kalitesiz geldi bana, sadece şekli güzel

Polymath

Polymath

Üye
Kusura bakmada G7'yi Mediamarkt'ta inceledim elime aldığın an direk kalitesiz geldi bana, sadece şekli güzel

Saka gibi söylediğin =))))))) hatta ilk defa duydum. Hatta g4 un kasa kalitesiden 2 kat daha kaliteli. Üstüne kalibimida basarim. Sirf inat uğruna fanlik ugruna msjlar atmayin bence =)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Cihazı inceledim. Eve geçince resimleri ekleyeceğim :)

• Beğen
Tepkiler: El~PisToLeRo
0MG90

0MG90

Üye
Saka gibi söylediğin =))))))) hatta ilk defa duydum. Hatta g4 un kasa kalitesiden 2 kat daha kaliteli. Üstüne kalibimida basarim. Sirf inat uğruna fanlik ugruna msjlar atmayin bence =)
Bana göre öyle senin öyle demen benim fikrimi değiştiremez

Üst Alt