Fifa 2015 Spiker sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Bagırov17

Bagırov17

Üye
    Konu Sahibi
Fifa 2015 Spiker sorunu
Herkese merhaba arkadaslar beni leptopum var adi casper ve fifa 2015 indirdim oynuyorum oyunu oynarkan kasiyor ve spiker sözleri 2 kez söylüyor ne olir yardim edin çözüm ne

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
hayalet bir pcde gerçekçi bir futbol beklemek? :)

şaka bir yana bu şekilde yardımcı olamayız, pc donanımının tam özelliklerini belirtmen gerek ki biz de yorum yapabilelim

Bagırov17

Bagırov17

Üye
    Konu Sahibi
pc inin ozelliklerine nereden baka bilirim
ozelikkler: windows ultimate 7 ad casper intel pentium ram 3.84 gb CPU 2020 M 2.40 GHZ 64 bit baska

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
pc inin ozelliklerine nereden baka bilirim
ozelikkler: windows ultimate 7 ad casper intel pentium ram 3.84 gb CPU 2020 M 2.40 GHZ 64 bit baska
işlemci zaten ofsayt, hani ekran kartını da merak ettim ama öğrensem bile zaten işlemci kurtarmıyor hocam. intel "i" serisi olsaydı (en az i5) tamam ama pentium serisi güncel oyunlarda maalesef ofsaytta kalır.

Bagırov17

Bagırov17

Üye
    Konu Sahibi
ama oynuya biliyorum ve bazi değişiklikler yapdim biraz kasmayia azaltdi. baska birsey bilen nolur yardim etsin

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
ekran kartın onboard ise (paylaşımlı ise) inan kimsenin elinden bişi gelmez :) ama çift ekran kartı kullanıyorsa bilgisayarın, o zaman iş değişir. laptopun tam modelini biliyor musun? genelde arkasında köşesinde bir yerde yazar mutlaka :)

Bagırov17

Bagırov17

Üye
    Konu Sahibi
ADI: Casper Nirvana NB 15.6 model buuu

ANIL

ANIL

Admin
Tam modeli yazmamışsın ama senin cihazda sadece intel ekran kartı var sanırım. Oyun için uygun değil zaten işlemci de düşük olduğu için kasması normal.

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
evet Intel® UMA Graphics Ekran Kartı var, maalesef genel olarak oyunlar için yeterli değil. sadece fifa15 olarak düşünme sıkıntıyı

Bagırov17

Bagırov17

Üye
    Konu Sahibi
nvidia ekran kartinin bilgisayarimda olması icin ne yapmaliyim?

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
nvidia ekran kartlı yeni bir bilgisayar almalısın :)

Bagırov17

Bagırov17

Üye
    Konu Sahibi
hmmmmm. ne olur yardim edin baska neler yapmaliyim ki kasmasin sadece fifa 15 de kasiyor

Üst Alt