Tabletin Camı Kırıldı Acil Bakın Lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

deadlove81

Üye
    Konu Sahibi
Tabletin Camı Kırıldı Acil Bakın Lütfen
Daha dün pıranha'nın premıum x tab 10.1 inç tabletini aldım bugün elimden düştü iç camı kırıldı ortadan kırıldı kırık tarafın üstünün dokunmatiği çalışmıyor camı büyük diye iç cam fiyatları değişirmi ? Tutarsa ne kadar tutar peder görmeden hallederim okulda para toplıyıp

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İç Camı Kırıldıysa Dokunmatikte Birşey Yoksa Geçmiş Olsun Keşke Dokunmatik Kırılsaymiş Zira Ana Ekranları Pahali Olabilir Tablet Parasına Denk Gelebilir Söyleyeyim Netten Fiyatlarına Bak Bi İnşallah Dokunmak Çalişir

• Beğen
Tepkiler: deadlove81

deadlove81

Üye
    Konu Sahibi
Dayı ortadan üste doğru çarpraz olarak kırılmış 200 liralık tablet zaten kırık olan yerden üstü çalışmıyo ama altı çalışıyor .

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Dayı ortadan üste doğru çarpraz olarak kırılmış 200 liralık tablet zaten kırık olan yerden üstü çalışmıyo ama altı çalışıyor .
Dayı Oğlu 200 TLlik Tablet Tamam Fakat İstersen Kuzeybatıdan Dikey Olarak 1 Cm Çatlasın FarkEden Birşey Yok Dokunmatik Hasar Görmüş Olabilir Gördüyse Normalde Atıyorm Telefon 100 Tl İse or Tablet 35 TLsi LCD 25 TLside Dokunmatiği Tutar Hani 100 Tllik Şeyi 100 150 Tlye Değişirsin Yani Ekranını Fiyatlarını Araştir Dediğim Gibi Eğer 150 Tlyi Geçiyorsa Babana Söyle Git Sıfırını Al Az Daha Biriktirip Servise Versen Dahada Pahaliya Yapar Bence Ama Araştirman Lazım Tabiyki
Hatta Yakın Zamandan Örnek Vereyim Nokia 701 Sıfırı 400 TL İkinci Elini 150 Tlye Aldım Geçen Hafta Arkadaşinda Aynından Var Ekranı Dağitti İkisini Birden Hemde LCDsi 60 70 Tl Dokunmatik 40 Tl Topla 100 TL Cihaz 150 Tl Hesapla İŞte Yada S4 S5Gibi Cihazlari Düşür Ekranı Dağit Sadece Dokunmatik Servisi 500 Den Aşağiya Değişmiyor

deadlove81

Üye
    Konu Sahibi
Benim bu tableti yaptırmam lazım 50 filan tutması lazım :D

Üst Alt