[RRRITAgents] Theft Aware v2.01 S60v3 FP1 S60v5 S^3 Unsigned Türkçe - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
evet

Dereck

Dereck

Üye
silinir

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:tşk:

BuharaliFM

BuharaliFM

Üye
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Jan
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica:

İbrahimTR

İbrahimTR

Üye
ayarları nasıl yapıyoruz bunu kullanımı nasıl hiç anlamadım

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
telefon nosu giriyorsun cihazı kilitliyorsun vs vs türkçe işte

fearles32

fearles32

Üye
yeminle adamsın helal olsun kardeşim saol..

• Beğen
Tepkiler: Jan
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim güle güle kullan

• Beğen
Tepkiler: fearles32
fearles32

fearles32

Üye
kardeşim yanlış anlama ama birşey sorucam profilimi güncelleyemedim şu an c7 kullanıyorum. Program direkt C sürücüye kuruluyor yanlışsam düzelt ama telefonu çalan kişi akıllı biriyse telefona hard format atıp kendi sim kartını öyle takıcaktır. C7 vb. telefonlarda hard format sonrası E sürücü format işlemiyor diye biliyorum, yani E sürücüye dosya yöneticisinden format atması gerekicegini biliyorum. Direk C yerine E sürücüye yükleyebilme şansımız varmı bu programı? En azından E sürücüyü formatlamak akıllarına gelmeden kendi sim kartlarını takarlar diye düşünüyorum yanlışlarımı düzeltip yardımcı olabilirsen gerçekten memnun olurum...

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
e ve f sürücüleri yani e dahili depolama f ise hafıza kartı bunlar en güvensiz sürücülerdir direk dosya yöneticisinden biçimlendirme yapılıp silinebilir bu şekilde uygulama devre dışı bırakılabilir c biraz sistemsel olduğu için c ye kurulması daha mantıklı ama c de senin dediğin gibi bu işlerden az biraz anlayan hack yaparak c için okuma yazma yetkisi kazanabilir en bilmeyen bile dediğin gibi bir format ile temizlyebilir uygulamayı devre dışı bırakabilir kullanıcı tarafından okuma ve yazmasına tamamen kapalı olan hatta hackle bir okuma yazma izni alınamayan z sürücüne bile flash ile gömsen gene aynı şekilde dead flash ile gene orjianl fw yükler gene uygulamayı devre dışı bırakabilir o yüzden böyle uygulamalar hızsız için çekirdek çıtlamak kadar basit engel olur en iyisi uyanık olun cihazlarınızı çaldırmayın :)

fearles32

fearles32

Üye
eyvallah açıklaman için saol seninde dedigin gibi en iyisi çaldırmamak. Yinede saol hem palaşım hemde açıklama için..

Jan

Jan

Üye
Tşk ler abicim

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica:

Üst Alt