Moto G Bootloader Unlock ve CWM Root nasıl yüklenir? ( Orjinal ROM'a dönme )

Sponsorlu Bağlantılar

Motorola53

Üye

lazye

lazye

Üye
teşekkür ederim bakarım bir ara :)

lazye

lazye

Üye
sanırsam telefonum brick oldu nasıl kurtarırım tel moto g kitkat stock rom yüklüyken nx 9.6.2 romunu flaşladım restore almıştım fakat restore ederken e cannot restore system diye hata veriyor ne yapmam lazım.. :(

krstkrst19

Üye
meraba ben bi soru sorcam ben atrix kullanıcısıyım flashlama esnasında telefon kapandı ve faled boot 2 yazıyor sonra altında battery is low to yazıyor ne yapmalıyım acill

harun140

Üye
benim telefonum da soyle bi sıkıntı cıktı rootladım bıraz kullandım sonra orjinalıne dondurdum sonra 1 ay sonra telefon kılıtlendı herseyi deniyorum olmuyo telefon acılıyo hıc bişi yapamıyosun durduruldu hatası verıyor herseye

tayren

tayren

Üye
benim telefonum da soyle bi sıkıntı cıktı rootladım bıraz kullandım sonra orjinalıne dondurdum sonra 1 ay sonra telefon kılıtlendı herseyi deniyorum olmuyo telefon acılıyo hıc bişi yapamıyosun durduruldu hatası verıyor herseye
Cihaz ne?

Eren176

Üye
CWM'den yeniden başlatınca 'root is broken' sorusuna yes diyin. SORUSUNA YANLIŞLIKLA NO dedim ve telefonum rootlan madı birdaha o soru kısmına nerden ulaşabilirim yardım lütfen

lazye

lazye

Üye
Bi daha flasla cwmden tekrar gelmiyor mu o soru

Eren176

Üye
Hayır birdaha gelmedi başka yöntemle rootlamak zorunda kaldım.

lazye

lazye

Üye
Tmm rootladiysan sorun yok

Üst Alt