[Nokia] / Telefonuyla İlgili Sorunu Olan Bana Sorabilir / 7 Gün 24 Saat Online /

Sponsorlu Bağlantılar

mtntetik07

Üye
Galiba nokia ovi store desteğini çekti ilgilenen yok oviyle 1 aydır bu şekilde öncesini bilmiyorum uzun süredir android kullanıyorum ama işte eski göz ağrım symbianlı nokia telofonumu bulup nostalji yapayım dedim eakiden tek derdimiz flash destekli web browser dı hele o skyfire 1 temmuz süreciye başlayan gümümüze gelen süreçten sonra :-) görüyorum ki symbian ölmüş.

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy

biltek

biltek

Üye
nokia c5-03
sis sisx ve java destekli mi

Suha Samet

Üye
e posta sunucu servisine erişilemiyor

pc_kolik42

Üye
nokia c5-03 telefonumun şarjı bitince kapanmıştı şimdi açmaya çalışıyorum açılıyor hatta arama bile yapıyor ancak ekranda görüntü yok

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
E72 WhatsApp ta ses kaydı gidince normal gelen kayıt ses çıkmıyor.

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye

exp_l0it

exp_l0it

Üye
hoparlör etkinleştir ve oynatırken sesini yükselt.
e posta sunucu servisine erişilemiyor
internette modelihe uygun internet ayarlarını bulabilirsin ama çalıştığına emin değilim. Posta işini opera minidende yapabilirsin.
Merhaba arkadaşlar, C5-03 telefonum var, ne yaptıysam bir türlü güvenlik kodunu kıramadım, hard format attım gene aynı,soft format atmama zaten izin vermiyor,Pc Suite programıyla yazılımı yeniden kurdum ama nafile, yardım edebilecek olan var mı?
cfw at kardeş forumda mevcut.
S.a. 5230'u belle yazılımını nasıl yapabilirim ?
cfw kullan kardeş sen 5800xm e benzeyen bir telefonun belle cfw bul yardımcı olmaya çalışırız
5800xm 200mb lık videları bluetooth la
göndermiyor yardım edin
x-plore programı üzerinden göndermeyi deneyin. Frumda mevcuttur.
ya benim çok önemli bisorunum var nokia c5-03 telefonum varr telefona birşey oldu telefonu açıyoruum nokia yazısı çıkıyor sonra nokia açılırken bi eller oluyoya iki tane el tutuyor böyle açılırken o eli tutuyor öyle kalıyor sonraa ekran mavileşiyor sonra çizgi çizgi oluyor ovi sutie programından yazılımını yeniden yükledim hala aynı yardım edin :'(
yazılımınız kafayı yemiş. Cfw atın gitsin.

sayreyvr55

Üye
Telefona bi uygulama yukledim overclaock diye açtım telefon ekran gitti kapandı açmaya çalışıyorum açma tuşuna basiyom titriyor ekrana mavi şeyler geliyor küçük gidiyor siyah oluyor otomatik kapanıyor napmam lazım ????????

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Tuş kombinasyonu ile sıfırlamayı deneyin isterseniz. Bide cihazınız nedir?

Orhan Bütün

Orhan Bütün

Üye
nokia C5-03 ovi stoeye girdim güncelee istedi indirdim sertikfa hatası verdi tel hacledim ovi storeyi yükledi bir kaç daha uygulama kuryodu birisine gelinci sertikfa hatsı verdi yardım

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
nokia C5-03 ovi stoeye girdim güncelee istedi indirdim sertikfa hatası verdi tel hacledim ovi storeyi yükledi bir kaç daha uygulama kuryodu birisine gelinci sertikfa hatsı verdi yardım
Ovi store kapandı. Maalesef güncellemeleri alamazsınız.

Orhan Bütün

Orhan Bütün

Üye
Ovi store kapandı. Maalesef güncellemeleri alamazsınız.
Anamdaın tel hacledim indiröin ovi yükleme ekranı geldi tamam bastım yükledi odansorna yükleyci diye bir ekran geldi orda kendi kendine bir kaç bişey yüklüyordu biriside günceleştirme htası aldım

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Anamdaın tel hacledim indiröin ovi yükleme ekranı geldi tamam bastım yükledi odansorna yükleyci diye bir ekran geldi orda kendi kendine bir kaç bişey yüklüyordu biriside günceleştirme htası aldım
Kısaca Nokia sunucuları kapandı. Güncellemele yapamazsınız!!!

Mensis

Mensis

Üye
Açınca direkt beyaz ekran veriyor. Ses,görüntü hiç bir şey yok ne yapabilirim? Evde kendim halledebilir miyim?

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Açınca direkt beyaz ekran veriyor. Ses,görüntü hiç bir şey yok ne yapabilirim? Evde kendim halledebilir miyim?
@sinan yüksel @DarkredBlue61 ne önerirsiniz ? Bence yazılım yüklemeyi deneyin .

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
  • Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
@MAERKEK cihaz nedir, sorun nedir :hmmm tam anlayamadım ama forumdaki cfw lerden faydalanabilir.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Mensis

Üst Alt