Windows 10 Mobile Insider Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye

byibo

byibo

Üye
Ben bu yıl sonuna kadar ms.den ses getirecek önemli atılımlar bekliyorum,bu sessizliği hiçte normal değil bence.
tabi ki ama bence eksik olanlar gün geçtikçe artıyor çok yavaş hareket ediyor amaç kötülemek değil şikayet ve istekler firmaları yücelltir.
1-Microsoft wp 8 den beklenen isteklerin daha birkaçı yapılmışken şimdi birkaç ay sonra final wp 10 alıcaz bunlar ne zaman gerçekleşecek ?
2-WindowsPhone Mağazasından beklenilen içerikler geç olarak karşılanmakta.istenilen geliştiriciler halen wp mağazasına destek verememekte
bunlar yapılmış olsaydı sizce durum ne olurdu ?

dakamon

dakamon

Üye
Build de belki lumia serisinin yanına bide surface serisi gelir. Ne dersiniz :) yada en azından cihaz çıkmasa bile duyurusu yapılır. Lumia genel kitleye hitap edip surface serisi daha üst seviye telefonlar için olabilir.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve Esendağlı
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Build de belki lumia serisinin yanına bide surface serisi gelir. Ne dersiniz :) yada en azından cihaz çıkmasa bile duyurusu yapılır. Lumia genel kitleye hitap edip surface serisi daha üst seviye telefonlar için olabilir.
Ha evet bu yaklaşım güzel bence vede olma olasılığı yüksek.

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye

Olabilir her firma özel seriler yapar bence bu mantık güzel olur

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
oo ne zamandır bakmıyorum konuya... 3. yapı gelmiş demek. birkaç sayfa geri gittim de anlayamadım ne değişti, var mı bir gelişme çok ufak özet geçse biri?

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Hatta surface serileri belki tam metal kasa olur ve min 2500 den başlar fiyatları :)

Kalite olsun 3000 olsun full güncelleme destekli ekran çözünürlüğünden kamerasına parmak izinden yüz tanımasına her şey olmalı Apple canlı örnek

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
oo ne zamandır bakmıyorum konuya... 3. yapı gelmiş demek. birkaç sayfa geri gittim de anlayamadım ne değişti, var mı bir gelişme çok ufak özet geçse biri?

Abi hala indirilecek gibi değil.

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Sıfırladım İngilizce kullanıyorum şuan pek donmuyor ama su gibi şarj yiyor kapalıyken bile şarj gidiyor.

2.yapıyı kurmuştum ben de ancak arayuz güzeldi diğer kısımların hala gelişmesine çok var. Adı üstünde on izleme sürümü kötülemek olmasın yorumum.

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
2.yapıyı kurmuştum ben de ancak arayuz güzeldi diğer kısımların hala gelişmesine çok var. Adı üstünde on izleme sürümü kötülemek olmasın yorumum.

Valla yalan olmasın arayuzu hoşuma gitmedi :) klavye biraz kasıyor ama düzeltilebilir bi halde sistem

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Valla yalan olmasın arayuzu hoşuma gitmedi :) klavye biraz kasıyor ama düzeltilebilir bi halde sistem

Şeffaf kutucuklar ve tam ekran arka plan iyiydi ya. Klavye bazen boşluk algılamıyordu hatırladığım kadarıyla. Bence en kötü yer ayarlar ara yüzüydü.

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Şeffaf kutucuklar ve tam ekran arka plan iyiydi ya. Klavye bazen boşluk algılamıyordu hatırladığım kadarıyla. Bence en kötü yer ayarlar ara yüzüydü.

Ya şeffaf kutuları arka plana uyduramıyorum hiç yakışmıyor şarj su gibi zaten ayarlar en azından toparlanmış ama daha iyi olabilirdi yani kısaca tasarım vahim cprtana olmaza durmam zaten ayrıca root atamıyorum sinir oldum wp10da mahsur kaldım inş buildde duzgın bi güncelleme verirler :)

Bay H

Bay H

Üye
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: OnurYurdakul, bulutsuzgece ve zaakaan
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
3d kutu mu görüyorum ben orda? :D

• Beğen
Tepkiler: BomberMAn_01
braayn

braayn

Üye
tam hiç sızıntı yok derken 3d karoyu görünce sevindim :) sadece pcye özelmi olacak veya belli model lumialaramı bu özellik verecekler artık yarın belli olur.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Surface 3 Pro > Surface 3
Lumia Pro > Lumia
:ehe

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı, BomberMAn_01 ve bulutsuzgece

Üst Alt