LG G2 LOLLİPOP DAĞITIMI BAŞLAMIŞTIR

Sponsorlu Bağlantılar

yancieszafer

Üye
Lollipop yukleyen arkadaslar kitkatla arasinda ne gibi fark var ve stabilite nasil ?
Önerirmisiniz?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Arayüz g3 ile aynı animasyonlar değişmiş
Soft keyler değişmiş
Uygulamalar değişmiş yani telefon g3 gibi olmuş

Gallahad

Gallahad

Üye
ben telefona TR romu atsam garantiden çıkarmı :hmmm

Dark-Evil

Dark-Evil

Üye
Lg g2 kullanıcılarına hayırlı olsun :)

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
usta ben biraz yabacıyım bu konulara detaylı anlatırmısın biraz birde bu işlemin sonunda telefonda sorun olabilirmi

Islemler uzun ama basit lg flashtool ile kdz yukleme yaz nete resimli sekilde anlatimlar mevcut.Lg driver flashtool ve kdz dosyasini indirmelisin ilk is.
Normal flashi secmelisin flashtooldan ona dikkat et bir de lg driver indiriyosun driverlarda sorun cikmazsa problem yasamazsin.Telefonu update moduna nasil alacagin da anlatiliyor nette tam emin olmadan baslama islemlere.

selcuk1298

Üye
bende telefonumu güncelledim ama güncellemeyenler düşünsün derim bir sürü özellilk gitmiş gelenler ie gidenlerin yanında cok az bence birde şarjı sıkıntılı...

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Gidenler agir animasyon ve 3D iceren özellikler.
Tak kullan 3 parmak multitasking gibi mesela.Son zamanlar sade arayuz anlayisi egemen oldugundan kaldirilmis hepsi.Kitkatta sorunsuz kullaniyoduk performansla ilgili sikintim vardi diyen var mi G2'de?

nurullahdemir

Üye
Arkadaslar lg g2 cihazima android 5.0 yukledikten sonra google play hizmetlri diye bi uygulama guncelle bildirimi geliyo ama indirmiyo neden acaba

OuzSelcuk

OuzSelcuk

Üye
Benmki Ame Simdi Tr Rom Yuklesem Daha Sonra Gelecek Guncellemeler Gelirmiki Ornegin LTE Yada Bi Sonraki Guncelleme.

• Beğen
Tepkiler: dgnmrt95

empemre

Üye
lg ame ye lte geldi zaten benim cihazımda ame benim asıl merak ettiğim cihazım orjinal tr romu yükleyince güncelemelerden faydalanabilir miyim? Direk lg türkiye ye gitsem onlarda tr rom yüklerler mi?Birde bende sesli asistan yok lg tr romunda sesli asistan var mı?

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Benmki Ame Simdi Tr Rom Yuklesem Daha Sonra Gelecek Guncellemeler Gelirmiki Ornegin LTE Yada Bi Sonraki Guncelleme.
Gelmez güncellemeler imei ye gore verilir imei nereye kayitliysa o romu kurman lazim ki guncelleme alasin.

avast

avast

Üye
Ozaman Enterasan Bir Durum Ortaya Cikiyor Cunku Ben E Devletye Kontrol Ettim Imeimi Yurt Ici Kayitli Diyor
Zaten oyle demese kullanamazsin cihazi seninkide ithal edildi benimkide benimkini lg turkiye ithal etti seninkini ithalat firmasi yani onunda vergileri odeniyor

OuzSelcuk

OuzSelcuk

Üye
Yok Onu Anliyorumda Bu Sekilde Olmasi Cok Sac ma

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Imei kayit farkli bir durum sizin bahsettiginiz kayit Ulke sinirlari icersinde cihazi kullanabilmekle alakali benim dedigimse donanimsal bir imei kayit

Üst Alt