29 Nisan 2015;Microsoft Etkinliğine Dair....

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ihsan.snmz

Üye
Vallahi bende 8.1 var çok memnunum telefondan verdiğim fiyata göre özellikleri de çok iyi. Ama mağaza böyle eksik kalmaya devam ederse ben bir sonraki telefonumu wpnsistwmli almayacağım.

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Bu etkinlikteki " tarihi dönüm noktası" dedikleri şey aynı işletim sisteminin pc-tablet-telefonlarda birlikte kullanılmasının ötesinde bişey olmayacak. Tüm cihazlarda tek sistem olmasını ballandıra ballandıra anlatacaklar. Bundan başka biraz da cortana şov olur. Daha fazlasını beklemeyin derim. 8.1 ile gelenlere göre kıyaslarsak bu kadar kısa bir zamanda 10 ile öyle hayal ötesi şeyler getirmelerini beklemek bence hayalcilik. Sızıntılardan da bunu görüyoruz zaten. Büyük yenilikler bekleyenler şimdiden alternatif sistemler düşünmeye başlasalar iyi ederler.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Bu etkinlikteki " tarihi dönüm noktası" dedikleri şey aynı işletim sisteminin pc-tablet-telefonlarda birlikte kullanılmasının ötesinde bişey olmayacak. Tüm cihazlarda tek sistem olmasını ballandıra ballandıra anlatacaklar. Bundan başka biraz da cortana şov olur. Daha fazlasını beklemeyin derim. 8.1 ile gelenlere göre kıyaslarsak bu kadar kısa bir zamanda 10 ile öyle hayal ötesi şeyler getirmelerini beklemek bence hayalcilik. Sızıntılardan da bunu görüyoruz zaten. Büyük yenilikler bekleyenler şimdiden alternatif sistemler düşünmeye başlasalar iyi ederler.
Bencede çok büyük yeniliklerin geleceğini sanmıyorum.Ama tanıtılacak şeylerinde wp10 u güzelleştireceğini biliyorum.Yani tamamen farklı birşey bekleyenler başka sistemlere yönelebilir bence ama abartı olmadan sadece daha güzel,iyi olsun diyenler wp10 ile gayetde mutlu olacaklarını düşünüyorum.

dakamon

dakamon

Üye
840 bi çıksın bakalım. Umarım 610 ile gelir ois ve 4k bide slowmotionlu bi kamera ile gelirse ilk paramla bi tane alırım. 8xx ciyiz biz :D

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye

Holo ?

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Nokia cihaz stokları bitmiştir herhalde piyasa da satılık cihaz göremiyorum da

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Etkinlik hakkındaki tek düşüncem: :eller:

trepcan

trepcan

Üye
ula cepte para var alacak lumia bulamıyorum. ne 1520 var ortalıkta ne 640 XL çıktı piyasaya.

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Merakla bekliyorum ama saat geç olunca evden telefondan takip edeceğim artık pc yok evde

dakamon

dakamon

Üye
Çarşamba akşamı kimseye randevu vermeyin

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Gene boş bir etkinlik olacak

• Beğen
Tepkiler: ihsan.snmz

saylhamiosun

Üye
    Konu Sahibi
İnşallah biz türklerdeki ''avucunuzu yalayın'' tabiri gerçek olmaz.

• Beğen
Tepkiler: ihsan.snmz
GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Geçen sene olan etkinliğe boş diyen arkadaşlar var burada, nasıl Hololense boş diyebiliyorsunuz ya? Nasıl nasıl? Adamlar pc ve Xbox ı bağladı, tabletten Xbox oyunu oynadılar, nasıl boş geçti? Sırf Windows Phone a öncelik vermiyor diye nasıl boş bir etkinlik oldu bu? Telefon adına çok dolu dolu etkinlikler bekliyorlarsanız gidin iPhone alın. Adamlar her sene yeni bir ios sürümü çıkartıyor, iOS ta olmayan basit özellikleri bile yeni bir teknoloji harikasıymış gibi tanıtıyorlar. Onların etkinlikleri çok dolu, valla gidin iPhone alın.

• Beğen
Tepkiler: Basteryus, suyunsesi ve ogzhnoTr
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Bu sene bir şey çıkmazsa bende kaçarım herhalde

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Geçen sene olan etkinliğe boş diyen arkadaşlar var burada, nasıl Hololense boş diyebiliyorsunuz ya? Nasıl nasıl? Adamlar pc ve Xbox ı bağladı, tabletten Xbox oyunu oynadılar, nasıl boş geçti? Sırf Windows Phone a öncelik vermiyor diye nasıl boş bir etkinlik oldu bu? Telefon adına çok dolu dolu etkinlikler bekliyorlarsanız gidin iPhone alın. Adamlar her sene yeni bir ios sürümü çıkartıyor, iOS ta olmayan basit özellikleri bile yeni bir teknoloji harikasıymış gibi tanıtıyorlar. Onların etkinlikleri çok dolu, valla gidin iPhone alın.

8.1 ile ne gelişti Allah aşkına? Karoların arkasına fotoğraf koyabilir olduk. 10 ile ne değişecek? Telefon arkaplanına resim koyabileceğiz!

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
8.1 ile ne gelişti Allah aşkına? Karoların arkasına fotoğraf koyabilir olduk. 10 ile ne değişecek? Telefon arkaplanına resim koyabileceğiz!
Yazdığımı dikkatli okursan neye yanıt verdiğimi anlayacaksın.

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr

ihsan.snmz

Üye
Alacam param olunca onerin için sağol.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt