Çıldırtan oyunu aşağıya alma sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

StatTrak

Üye
    Konu Sahibi
Çıldırtan oyunu aşağıya alma sorunu
İyi forumlar arkadaşlar şu sıralar dikkatimi çeken hangi oyunu açsam direkt aşağıya açıyor en azından çoğu oyunda böyle ekran kapanıyor aşağıya alıyor oyunu tekrar basıyorum tekrar aynısını yapıyor. Bilgisayarı yeniden başlatıyorum sorun çözülüyor ama belirli bir süre geçtikten sonra tekrar aynısını yapıyor deli etti resmen internette araştırdım windows geri yükleme ile eski bir tarihe yükleyin diyor kimisi ama PC oyun dolu resmen öyle bir saçmalık ile uğraşmak istemiyorum çözümünü bilen varsa lütfen cevap versin,teşekkürler.

Windows 8.1 Single Language bu arada.

Dark-Evil

Dark-Evil

Üye
Windows geri yükleme yaparsanız oyunlar silinmeyecektir , hiçbirşey silinmez.

StatTrak

Üye
    Konu Sahibi
Dark-Evil

Dark-Evil

Üye
Peki ya çözülmezse, geri yükleme bilgisayarı eski bir tarihe alıyor diye biliyorum doğru dimi
eskiden bu sorun varmıydı , olmaığı bir tarihe alın , sistem geri yükleme hiçbir dosyayı silmez , o tarihteki dosyaları geri yükler sadece.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Bence temiz başlangıç yap. Arka planda bir program çalışıyorsa devreye girip yapıyor olabilir. Özellikle antivirüs olabilir. Msconfig'den Microsoft hizmetlerini kayırıp tümünü devre dışı bırak de sonra görev yöneticisindeki başlatma kısmından açılışta başlayan programları devre dışı bırak. Öyle bir deneme yap bakalım.

Üst Alt