Faturasız freezone duble internet

Sponsorlu Bağlantılar

relax.tr

relax.tr

Üye
    Konu Sahibi
freezone duble internet
500dk 5000sms 1gb internet kullanıyorum freezone duble internet ile 1gb ve 1000mms hediye geliyordu Bugün paketim Bitti tl yükledim yenilendi Ancak duble internetden hediye gelmedi. Tarife değiştirmeyi düşünüyorum 2gb internet Olsun yeterli öneriniz var mi ?

esmeerr

esmeerr

Üye
Ben avea kullanıcısıyım 4 gb net heryone 500 yada 750 dakika heryone 5000 sms tarife içi sınırsız 28 tl faturasız hat

celllllat

Üye
kardeşim nasıl abone oluyoruz o tarifeye 4gb net 500 dk 5000 SMS

reoksit

reoksit

Üye
Sallamış aveada böyle bir tarife yok varsada kaynak göster kardeşim

esmeerr

esmeerr

Üye
Bız beşkazalıyız bizde yalan dolan sallama olmaz Avea efsane woops kanka paketi diye bir paket var belki duymuşsundur eski bir woopslu aveaya yeni geçmiş iki tane arkadaşının numarasını göndererek üye oluyor 750 dk 5000 sms 2 gb net 25 lira diğer 2gb a gelince sabah saat 6 ile 10 arası 2 gb net sadece 3 tl

Toplamda 28 tl ye 750 dk 5000 sms 4 gb net woopslu larla zaten sınırsız konuşma varmı başka soracağınız bişey

KELGER

KELGER

Üye
Ben avea kullanıcısıyım 4 gb net heryone 500 yada 750 dakika heryone 5000 sms tarife içi sınırsız 28 tl faturasız hat

heryöne 500 dk yada 750 dakika heryöne nedemek bir çelişki var bu tarifede

esmeerr

esmeerr

Üye
Evet çelişki var kanka tarifesine girmeden woops alırsın 500 dakika 23 lira kankaya girersen 750 dakika 25 lira yani 500 yada 750 dakika senin keyfine kalmış
Gördünmü şimdi çelişkiyiii

esmeerr

esmeerr

Üye
Varsa başka öküz ün altında buza arayan itinayla cevaplanır

esmeerr

esmeerr

Üye
Ha unutmadan bu bir deyim belki bu deyimi bilmeyenler duymayanlar vardır başka yere çekmeyin

sinantkr

sinantkr

Üye
EFSANE2 yaz 7000 e gonder

3onur5

3onur5

Üye
Sallamış aveada böyle bir tarife yok varsada kaynak göster kardeşim
arkadaş doğru söylüyor bende avealıyım hergün bu tarz paket fırsatları mesaj olarak geliyor buna benzer bu fiyatlarda çok paket gördüm

Üst Alt