Ücretsiz Telefon Kılıfı ve cam filmi

Sponsorlu Bağlantılar

asroma7

asroma7

Üye
    Konu Sahibi
Ücretsiz Telefon Kılıfı ve cam filmi
Evet arkadaşlar bende başta şaşırdım ama sitenin 3. Yılına özel 1milyon adet dağıtıyor. 5800 kullandığımdan ben almadım. Bi göz gezdirirsiniz. Genellikle s3, s4, s5, note, lg g2, kılıfları kampanyalı. Ha ücretli olanları bile uygun.

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb

kralberk13

kralberk13

Üye
:tşk:

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Ucretsız yazmıslar ama 5 lıralık sılıkon kılıfa 13 tl kargo ucretı ıstıyorlar guzel kampanya olmus :)

• Beğen
Tepkiler: SercanCANTANK ve kralberk13
asroma7

asroma7

Üye
    Konu Sahibi
Ucretsız yazmıslar ama 5 lıralık sılıkon kılıfa 13 tl kargo ucretı ıstıyorlar guzel kampanya olmus :)

Kargo ücretini bilmiyorumda o 13 tl lik fiyat galiba kapıda öde seçeneği için. Kredi kartında ise 0,12 yazmışlar. Dediğim gibi ben almadım. Elimde 5800xm olduğu için. Ama buradan tel alabilirim belki. Fiyatları uygun gibi geldi.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Kargo ücretini bilmiyorumda o 13 tl lik fiyat galiba kapıda öde seçeneği için. Kredi kartında ise 0,12 yazmışlar. Dediğim gibi ben almadım. Elimde 5800xm olduğu için. Ama buradan tel alabilirim belki. Fiyatları uygun gibi geldi.

Kargoyla ucretı yarı yarı paylasıyorlar bellı kı :)
Zaten onlara gelısı 2-3 tl

• Beğen
Tepkiler: asroma7
adanalı1

adanalı1

Üye
:) maksat reklam.kargo ucreti farkli.

byAndroid

byAndroid

Üye
Hacı alıyorum bak 0.12 tl diyor :D
Edit : kılıf bedava kargo 10 lira ayniya geliyor :D yorumlar da iyi değil alışveriş yapmayın burdan

Son düzenleme:
  • Beğen
muratcanCNKY

muratcanCNKY

Üye
0.12 kuruşluk kargo içine birsürü kılıf atsak aynı kargoda gelse, sonra onları satsak nasıl ama :D :D :D :D

• Beğen
Hasand.

Hasand.

Üye
bu kılıf satan site tv de bal satan adamlara benzıyorlar

biltek

biltek

Üye
10 tl kargo için değmez. bizim burda soraçan avm var kılıfları 1 tl den satıyor. çok daha iyi :)

Üst Alt