Uygulama Clash of Clans Bot v6.0 Resimli Anlatım - Güncellendi

Sponsorlu Bağlantılar

Anil-D

Anil-D

Üye
bot ayarlarimi yukari attım

Anil-D

Anil-D

Üye
calistimi

marist

marist

Üye
Bana yardım edecek var mı şimdi ? Team viewerden ?

theking22

Üye
Arkadaşlar botu ayarladim kurdum herşeyi 4 4 luk yapıyor ama saldirmiyor.Yardim edecek biri yok mu

darksiders_53

Üye
kolay gelsin bende eski versiyon bot vardı sadece türçesini indirdim v6 olanı eski sürüm ayarı ClashBot 5.7.3 vardı bluestacks ayarını değiştirmedim sadece v6 ayarını yaptım bot iyi çalışmadı ondan mı acaba kafasına göre saldırı yapıyor yeniden başlatıyor falan filan bana acil bir yardım edermisiniz

iyi forumlar iyi oyunlar

Anil-D

Anil-D

Üye

bize bu sürüm ne zaman gelicek

guderahmet

Üye
her sey mukemmel olmuş elınıze saglık.fakat ben asker bastıramıyorum bota bunuda bulamadım bır turlu yardımcı olabılıcek var mı arkadaslar sımdıden tesekkurler.

gatot

Üye
bottakı dıger bolumlerınde ne ıcın oldugunu anlatacakmısın bıraz daha ayrıntı versen daha iyi olur dostum :)
her sey mukemmel olmuş elınıze saglık.fakat ben asker bastıramıyorum bota bunuda bulamadım bır turlu yardımcı olabılıcek var mı arkadaslar sımdıden tesekkurler.
kardeşim kışlayı bota tanıttın mı ? orda 4 tane oldugu ıcın devam deyıp 4nude tıklamalısın

guderahmet

Üye
evet kardesim tanıttım saldırıya gecıremedım sımdıde :)

guderahmet

Üye
ben hıc cözemedım desem yerı yanlıs bılgı vermek ıstemem karısık gıbı bıraz sabahdan berı basındayım hala yapamadım.

gatot

Üye
ben hıc cözemedım desem yerı yanlıs bılgı vermek ıstemem karısık gıbı bıraz sabahdan berı basındayım hala yapamadım.
dostum diğer versıyonları dene 5.8 veya 6.2 mesela bende de 5.8 saldırmıyor

ramahaN

Üye

bize bu sürüm ne zaman gelicek
Zaten var bu özelliklerin hepsi v6.0 sürümünde ben kullanıyorum. Ama burada açıklaması yok.

gatot

Üye
6.2 benım bıldıgım son surum ama oda ara ara uayrı verıyor ındırdıgın sıteyle ılgılı canımı sıktı

Üst Alt