Asus zen 6 akıllı kılıf hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

ZaZuM

ZaZuM

Üye
    Konu Sahibi
Asus zen 6 akıllı kılıf hakkında
bu gün telefon aksesuari Satan bir yerden akıllı kılıf alayım dedim ne kadar uğraştık ise de akıllı ekran olayını aktif edeme dik azarlar dan da açtım kılıf ayarını ama yine de olmadı acaba orijinal olmadığı için mi öyle oldu akıllı kılıf kullanan var mı

skylinegti

skylinegti

Üye
bu gün telefon aksesuari Satan bir yerden akıllı kılıf alayım dedim ne kadar uğraştık ise de akıllı ekran olayını aktif edeme dik azarlar dan da açtım kılıf ayarını ama yine de olmadı acaba orijinal olmadığı için mi öyle oldu akıllı kılıf kullanan var mı
zenfone 5 de aynı sorunu yaşadım,galiba kılıf orjinal olmadığı için o özellik aktif olmuyor...

RaDLoFF74

RaDLoFF74

Üye
kılıfta mıknatıs yoktur büyük ihtimal o yüzden olmuyordur.

ZaZuM

ZaZuM

Üye
    Konu Sahibi
Valla iki ayrı kılıf denedim birinde mıknatıs vardı çalışmadı diğerinde ise mıknatıs yoktu çalıştı ama 2. Denediğim mıknatıs olmadığı için tam kapanmıyor bende metal kılıflar var bom per mi ne ondan aldım
Valla iki ayrı kılıf denedim birinde mıknatıs vardı çalışmadı diğerinde ise mıknatıs yoktu çalıştı ama 2. Denediğim mıknatıs olmadığı için tam kapanmıyor bende metal kılıflar var bom per mi ne ondan aldım
Evet bu gün tahta Kale den farkı bir kılıf bulunmuş olup hem mıknatıs sayesinde tam kapanıyor hem de akıllı ekran olayı çalışıyor hemde 20 tl ye aldım
Ve 10 tl verdim bu kırılmaz ekran jelatin den yaptırdım kalın ama birazcık dokunmatik nasıl desem algılaması azalıyor

Üst Alt