Merve Oflaz Survivor'dan Elendikten Sonra Ne Dedi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Merve Oflaz Survivor'dan Elendikten Sonra Ne Dedi ?
Survivor All star yarışması tüm hızıyla sürerken, eleme heyecanı da gün geçtikçe artmaya devam ediyor. En çok konuşulan isimler arasında yer alan Merve Oflaz da elenenler kervanına eklendikten sonra oldukça ilginç açıklamalarda bulundu . Survivor Merve Oflaz acunn.com’un sorularını yanıtlarken, takım arkadaşlarına göndermede bulundu.Survivor Merve Oflaz en yakın arkadaşı Hakan'ı da es geçmedi.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Merve Oflaz Hakan’ın adadaki liderliğinin zor olduğunu da söyledi. Serenay bu hafta neden birinci olamadı? Kendisinin ve Serenay’ın yanlışları olabileceğini ancak Serenay’ın birinci olacağı zamanları göreceğini iddia etti… Hakan’ın Turabi gibi sevinçler yapmasını nasıl değerlendiriyorsun? Merve Oflaz, Hakan’ın Turabi gibi aynı sevinçleri yapmasından hoşlanmadığını ve bunu ona arkadaşı olarak ilettiğini ancak Hakan’ın yapmaya devam ettiğini söyledi.

“Hakan’ın Turabi gibi sevinçlerine ben de biraz karşıyım. Ona da bunu söyledim. O da bana dedi ki; “Turabi bana yaptığı için ben de ona yapıyorum.” Ben Hakan’ın yerinde olsam yapmazdım”.

Ekli dosyalar

The Pancar

The Pancar

Üye
poz güzelmiş,bu konu iyi reyting alır :D

• Beğen
Tepkiler: Marco Laren ve Nextman
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bu Tür Şeyler Toplumu Bozuyor acun Kanalı Aldıkdan Sonra Kanal Bildiğin Survivor Kanalı Oldu Başka Birşey Değil.Bir Kez Daha Yazıklar Olsun Diyorum Özellikle ben bilmem eşim bilir Programlarda Dahildir Buna Resmen Millet Birbirini Aşağiliyor ve Birbirine Kin Besliyor

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Merve Oflaz'ın Gitmesi Beni Biraz Sevindirdi. Hakan İle Merve Oflaz Biran Beraber Olduklarında Kendileri Diğer Ada Arkadaşlarını Kışkırtmaya Yönelik Plan Kuruyorlardı Neyse Halkımız En Doğrusunu Bilir

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Bu Tür Şeyler Toplumu Bozuyor acun Kanalı Aldıkdan Sonra Kanal Bildiğin Survivor Kanalı Oldu Başka Birşey Değil.Bir Kez Daha Yazıklar Olsun Diyorum Özellikle ben bilmem eşim bilir Programlarda Dahildir Buna Resmen Millet Birbirini Aşağiliyor ve Birbirine Kin Besliyor
Sosyal tespit olarak evet doğrduru, ama izleniyor kardeşim ortada ilginç bir durum yok mu sence ?

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Sosyal tespit olarak evet doğrduru, ama izleniyor kardeşim ortada ilginç bir durum yok mu sence ?

Acaba bütün gün oturup birbirlerini ovseler ve dini sohbetler yapıp aradada sıgaranın zararlarından bahsetseler raytıng durumu nasıl olur :hmmm

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Kabahat Bizde Bizki O Çıplak İnsanların Evde Tvmizde Ailemiz İle Otururken İzletiyoruzBaşka Kimse de Değil

SHS

SHS

Üye
Diğer kanallar hiçbirşey koymuyor, haftada 5 gün bu program var

Bende bi izleyen olarak Merve çoktan gitmeliydi diyorum zira oyun performansı sıfır ve ada yaşantısı berbat hiç katılmasaydı keşke

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Doğukana üzülüyorum kukla gibi dolduruyor

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Diğer kanallar hiçbirşey koymuyor, haftada 5 gün bu program var

Bende bi izleyen olarak Merve çoktan gitmeliydi diyorum zira oyun performansı sıfır ve ada yaşantısı berbat hiç katılmasaydı keşke
Diğer Kanallarda Çok Faydalı Şeyler Var Örneğin Perşembe Akşamları Saat 9 11.30 Arası Sorun Söyleyim Var Yada Aç Lale gül TV yi 7.24 Erkek Sesi Kadın Sesi Yayınlanmıyor Bile Şimdiye Kadar Geçmedi Bile