2500 Liraya kadar laptop

Sponsorlu Bağlantılar

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
2500 Liraya kadar laptop
merhaba bu sene içinde bir laptop alıcam araştırmaya başladım 2500 falan veririm tahminimce öneriniz nedir üniversite için çizim falanda yapabilirim oyunda önemli bir yönden beni 4 sene yarı yolda bırakmaması lazım bekliyorum önerilerinizi
Guncel

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
4 yıl götürür fakat 4 yıl oyun oynatamaz
Max 2 yıl oynatır (o fiyattdaki bir laptop)

Şuan modeller aklımda değil ama içinde nvidia gtx 750m ve üstü bulunan (840m,850m,760m)
Bir laptop tercih edin işlemci en kötü 4. Nesil i5 işlemci en az 4gb (eger butce var 8 daha mantikli) ramli bir model

Luck Star

Luck Star

Üye
asus x550jk

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Hardisk rpm değeri çok düşükmüş onun hoxam 5400rpm Monster Abra A5 v5.1 ve monster tulpart t5 e baktım ama tulbar bütçemi aşıyor
4 yıl götürür fakat 4 yıl oyun oynatamaz
Max 2 yıl oynatır (o fiyattdaki bir laptop)

Şuan modeller aklımda değil ama içinde nvidia gtx 750m ve üstü bulunan (840m,850m,760m)
Bir laptop tercih edin işlemci en kötü 4. Nesil i5 işlemci en az 4gb (eger butce var 8 daha mantikli) ramli bir model

Bu nekdar oynatır

kamil_ex

kamil_ex

Üye
merhaba,

çizim yapacaksan eğer ekran kartı yüksek modellere bak.

buna bakabilirsin mesela

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
merhaba,

çizim yapacaksan eğer ekran kartı yüksek modellere bak.

buna bakabilirsin mesela
Merhaba 3000 tl ye kadar açığım i7 ve ekran kartı iyi olsun

matchless

matchless

Üye
satiyorum kendi laptopumu. da 2500 den fazla.

sıfır fiyati burda

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Bütçem 4000 tl oldu

matchless

matchless

Üye
cihaz hosuna gittiyse anlasiriz. internetten bak modelinden tam.ozelliklerine

matchless

matchless

Üye
gtx 770m 3gb ddr5 ekran karti 980m haricinde geri kalan bütün ekran kartlariyla kafa kafaya. ben degistiricekdim asus servisi bile gerek olmadigni soyledi. zaten siralamaya sokarsan 770 uzeri model olarak 2 3 tane kart var

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
gtx 770m 3gb ddr5 ekran karti 980m haricinde geri kalan bütün ekran kartlariyla kafa kafaya. ben degistiricekdim asus servisi bile gerek olmadigni soyledi. zaten siralamaya sokarsan 770 uzeri model olarak 2 3 tane kart var
Hocam maxwell mimarisi bile değil 970m alabiliyoken 4000 tlye maxwell mimarisi 1280 cuda çekirdekli shaderlı bu sene içinde dx12 desteği çikacak diyorlar dx 12 desteğini alacakmı ? Birde nvidia csunumunda şimdiye kadar masaüstü gpu modellerine en yakın performansı maxwell mimarisi ile 9xx modellerinde yakaladık diye 7 serisini 8 serisini kendisi gömdü verilerle

ANIL

ANIL

Admin
Nvidia tarafında GTX400 ve üstü ekran kartları DirectX 12 desteğine sahip olacak.

matchless

matchless

Üye
bilmiyorum arasinda daglar kadar fark oldugnu dusunmuyorum. suan en kral oyunu saatlerce cok rahat oynatiyor zaten ona gorede fiyati var. 6 7 bin degil pc

MaxipmaN

Üye
ANIL

ANIL

Admin
avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Hocamcbenim gta 5 oynanam icin masa ustune ne almam gerek aticam ozelliklerini birazdan

Üst Alt