Iptal

Sponsorlu Bağlantılar

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
Iptal
Iptal

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Baydırman

The Pancar

The Pancar

Üye
bence çok yakışıklısın foğtoraflara bakmadan bunu sezebildim

ceylan58

Üye
Gayet iyi görünüyorsun bence de :) bu tarz saç da gayet hoş sadece yanları açtırabilirsin bence hafif :)

The Pancar

The Pancar

Üye
sirkeli su ile sivilceleri geçirebilirsin pamuk kullanarak (zararı yoktur)

ceylan58

Üye
Biraz daha kısa yani yan taraflar :)

The Pancar

The Pancar

Üye
soda biraz tehlikeli gibi

The Pancar

The Pancar

Üye
limon ile bal da olabilir

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
nasil acturacagm anlamadm :)

denedm bunh olmadi. yarindan itibaren sodayi denicrm. onerir misim soda ile bebek pudrasini denicem

Zamanında bende denedım bunları ama sanırım psıkolojık olarak rahatlatıyor yanı geçirdiği fılan yok zaten 2-3 gune geçip bır sure sonra yenılerı çıkıyor :)

Saclarında iyi görünüyor arayışa girmene gerek yok.

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Bide kafanı kes kızlar bayılır :D

• Beğen
Tepkiler: Serhan

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
:) hegehehehe

Joker.

Joker.

Üye
Yandan ayırmayı vazgeç doğal dursun bi ara masak attır ve tarak ile şekil verme.

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
Yandan ayırmayı vazgeç doğal dursun bi ara masak attır ve tarak ile şekil verme.
tmm da sekilsiz duruyo oyle. hiccc guzel durmuyo :/ googleden bakip bana sac sekilli onerir misin. sacim kivircik ve sert . bi de sacim cook sık

Joker.

Joker.

Üye
tmm da sekilsiz duruyo oyle. hiccc guzel durmuyo :/ googleden bakip bana sac sekilli onerir misin. sacim kivircik ve sert . bi de sacim cook sık
Dalgalıdır o kıvırcık saç görmemişsindir sen yüzün dikdörtgen diye geçiyor ancak saçların sık diyorsun aynı yüz yapısına sahibiz gibi.Benimde sık saçlarım.Yanlar mutlaka kısa yapmalısın (6-9 numara).Eğer saclarını yukarı kaldırmak istiyorsan kısalt fakat çok kısa Olmasın ve mutlaka ara makas ile kısaltmasını iste.Üstler 3-4 cm yeterli olur.

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
Dalgalıdır o kıvırcık saç görmemişsindir sen yüzün dikdörtgen diye geçiyor ancak saçların sık diyorsun aynı yüz yapısına sahibiz gibi.Benimde sık saçlarım.Yanlar mutlaka kısa yapmalısın (6-9 numara).Eğer saclarını yukarı kaldırmak istiyorsan kısalt fakat çok kısa Olmasın ve mutlaka ara makas ile kısaltmasını iste.Üstler 3-4 cm yeterli olur.

Bi deneyeym :) Sen bi fotonu atar misin. sac sekline bakqcam mumkun mu?

Joker.

Joker.

Üye
Fotoğraf çekilmiyorum kardeş:(
Örnek istiyorsan buyur , kirli sakal Bırakma ihtimalin varsa çok güzel oluyor.
Kısa olarak bu şekilde bir model yakışır sana. Forrest Gump filminden bu ara aradan filan nasıl görünüyor gör.

Baydırman

Baydırman

Moderator
En iyisi subay

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
okul tıraşı iyidir :oke:

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator