Google Chrome'u bilgisayardan tamamen nasıl kaldırabilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Google Chrome'u bilgisayardan tamamen nasıl kaldırabilirim?
Arkadaşlar Google Chrome tarayıcısına girdiğim zaman örneğin Youtube sitesine giriyorum birden bire bir donma oluyor 3-4 saniye. Bu art arda 2-3 kez tekrarlanıyor ve Chrome'u kapatıp açana kadar tekrar olmuyor. Aynı alt yapıyı kullanan Yandex Browser'da ise böyle bir sıkıntı çıkmıyor. Aynı hesaplar bağlı ve Google Chrome'dan bilgileri Yandex'e aktardım. Google Chrome'u kayıt defteri dahil tamamen bilgisayardan nasıl kaldırabilirim ?

coolasker54

coolasker54

Üye
Program ekle kaldır'dan kaldırırsan ve kaldırırken tarayıcı verileri felan diye bir soru sorar onu seçersen komple kaldırır. Ekstradan CCleaner ile kayıt defteri ve tarama geçmişini temizlersen tamamiyle kaldırmış olursun.

En son C:\Users\"Username"\AppData\Local içerisinde "Google" adlı bir klasör bulunmuyor ise tamamdır.

Kolay gelsin...

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Halen donmalar oluyor.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
youruninstaller

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
kaldırırken super diye bir seçenek var onu seçersen çok daha kapsamlı arayıp kalıntıları silebilir

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Aynen.
Arkadaşlar halen donma yaşıyorum. Kafayı yicem :vur

MaxipmaN

Üye
iobit uinstaller kur ondan sonra kaldırma bittikten sonra güçlü tarama yaptır

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Böyle uninstaller programlarıyla alakalı olduğunu sanmıyorum artık.

MaxipmaN

Üye
Böyle uninstaller programlarıyla alakalı olduğunu sanmıyorum artık.
chromeyi kaldırmak istemiyor musun? Ben de sana bunu önerdim

coolasker54

coolasker54

Üye
Arkadaşım konuyu anlasılmıyor. Sorun burada zaten. Sen chrome pc den kaldırmak istiyorsun. Kaldırıyorsunda , kaldırdıktan sonra kasma neyde oluyor ?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
hala düzelmiyorsa birçok nedeni olabilir, bence tarayıcını değiştir

kralberk13

kralberk13

Üye
pc demi tarayıcılardamı ?

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
    Konu Sahibi
Sorun şu ki; Chroma'da sürekli donmalar oluyor. Ancak Chrome ile aynı alt yapıyı kullanan Yandex Browser'da böyle bir sorun olmuyor. Bende muhtemelen Chrome'da sorun var dedim. Bunu da çözmek amacıyla Chrome'u kökten kaldırarak tekrar yüklemeyi denedim. Olmadı. Ardından sizin tavsiyenizle Your Uninstaller kullanarak kaldırıp tekrar yükledim, ancak halen donmalar devam etti. Olay budur.

kralberk13

kralberk13

Üye
mozilla- internet explorerde kasma varmı

mrzstyl

mrzstyl

Üye
bende de aynı sorun oluyodu denetim masası - programlardan kaldırdım sonra indirip tekrar yükledim sorun gitti :bilmm

Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
Bilgisayarda sağlam bir virüs olabilir. Bilgisayarını tarat. Belkide sorun Yandexte ? Yandex Chromenin alt yapısı olabilir ama ondanda kaynaklanabilir. Birde eklentilerini kontrol et.

Üst Alt