God Of War 3 Ps3 emülatör iso

Sponsorlu Bağlantılar

TRSweet

TRSweet

Üye
    Konu Sahibi
God Of War 3 Ps3 emülatör iso
Arkadaşlar god of war 3 oyununun tek parti ps3 isosunu bulamadım da ps3 emulatirde çalıştırmak için tek partinin bulabilirmisiniz bende birde ps3 emulatorle bios var sağlam bildiğiniz enulatorle bios varsa soylerseniz sevinirim. :)

Luck Star

Luck Star

Üye
ps3 teki boyutu 46gb ciddi ciddi indirip oynıyacak mısınız ? :D

xmustx

xmustx

Üye
God of war eğer çalıştırabilirsen var

xmustx

xmustx

Üye
Oyunu oynayamazsın

turancen

turancen

Üye
Kardeş bilgisayarda god of war 3 oynayamazsın, nedeni ise emulatörü henüz çıkmamış olması. Etraflarda emulatör diye dolananlar ise sahtedir onlara kanma sakın.

xmustx

xmustx

Üye
Aynen öyle birincisi bile zor oynanmakta.yani bi tekken 5'i note 3 te emulator kurarak oynayabiliyorken god of war oynanmıyor

NEXUS

NEXUS

Üye
Aynen öyle birincisi bile zor oynanmakta.yani bi tekken 5'i note 3 te emulator kurarak oynayabiliyorken god of war oynanmıyor
yalnız birincisi değil ikincisi Playstation , Playstation 2

TRSweet

TRSweet

Üye
    Konu Sahibi
oynayamassın demeyin sizden sadece god of war 3 ün iso dosyasını istedm. oynayabilmek yada oynayamamk bana kalmış bildiğiniz bir link varsa atarsanız sevinşrm teşekkürler :)
telefonda oynamıyacağım pcde zaten gm discovery cihazımdan god of war ghost of sparta ve chains of olympus seriler yüklü cihazda az buz kasma oluyor ben pc deki ps3 emulatörden bahsedşiyorum

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
bnde böyle etrafta emulatör diye yalan programlar yüzünden 46gb lik dosyayı birde yetmezmiş gibi ascension mu ne serisi vardı onu da indirdim hiçbiri çalışmadı sonra en az 1 ay emulatör aradım ve sildim :D
ve snn pcnin özellikleri ne böyle birşey için en az 16gb ram olması lazım bnce çünkü emu pcyi çok zorlar bn ram almadan önce 8gb ramli haldeyken god of war ın ps2 serilerini oynamıştım ve onlar bile 8gb ramde arada çok çok az kasılmalar yapıyordu

xmustx

xmustx

Üye
Onu bilmiyorum

TRSweet

TRSweet

Üye
    Konu Sahibi
bnde böyle etrafta emulatör diye yalan programlar yüzünden 46gb lik dosyayı birde yetmezmiş gibi ascension mu ne serisi vardı onu da indirdim hiçbiri çalışmadı sonra en az 1 ay emulatör aradım ve sildim :D
ve snn pcnin özellikleri ne böyle birşey için en az 16gb ram olması lazım bnce çünkü emu pcyi çok zorlar bn ram almadan önce 8gb ramli haldeyken god of war ın ps2 serilerini oynamıştım ve onlar bile 8gb ramde arada çok çok az kasılmalar yapıyordu
Intel core i7 4790 36gb artırılmış ram 4.00ghz turbo boostla 4.40ghz kadar cikiyor yani yeter diye dusunuyorum

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Intel core i7 4790 36gb artırılmış ram 4.00ghz turbo boostla 4.40ghz kadar cikiyor yani yeter diye dusunuyorum
sadece işlemci 1000 tl bu sistem varsa bir ps4 alacak paran da olması lazım pek inandırıcı gelmedi

TRSweet

TRSweet

Üye
    Konu Sahibi
sadece işlemci 1000 tl bu sistem varsa bir ps4 alacak paran da olması lazım pek inandırıcı gelmedi
İşlemci yi ztn ben almadim dayım getirdi diğerlerini babamın sözü vardı o aldı PS yi kullanmasını bilmem PS bilgim pes yada FIFA oynayacak kadar god of war serisini sevdiğim için şuan god of war 2 yi oynadim 3 u arıyorum.

TRSweet

TRSweet

Üye
    Konu Sahibi
Ondada zaten en az 6 defa olup tekrar deniyorum bölümleri :)