Wi-fi bağlantı sorunu "Sınırlı erişim veya bağlantı yok "

Sponsorlu Bağlantılar

Mert_Alim

Üye
    Konu Sahibi
Wi-fi bağlantı sorunu "Sınırlı erişim veya bağlantı yok "
Dogru yeremi actim bilmiyorum ama laptopumda komsumun wifi kullaniyorum fakat sinirli erisim yada baglanti diyor ara sira baglansada cok uzun surmeden internet gidiyor telefondan girdiginde sorun yok ama laptopta erisim sorunu diyor cozumunu bilen varsa yardim edermsnz

Mert_Alim

Üye
    Konu Sahibi
Ya yardim edebilecek yok mu

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
wireless driver sorunu olabilir, güncel sürümünü yükleyip deneyin

Mert_Alim

Üye
    Konu Sahibi
Bi bakim
Malesef guncel surum diyor

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
tekrar yükleyin aynı sürümü

Mert_Alim

Üye
    Konu Sahibi
Nasil yapacam biraz anlatirmisin

kanat_58

kanat_58

Üye
Aygıt yöneticisinden driveri bulup kaldır yeniden baslat pcyi driveri tekrar kur yeniden başlat şifreyi gir tamamdir

Mert_Alim

Üye
    Konu Sahibi
Driver silersem nasil geri bulup yuklicem 2sifre ne 3 sadece bu wifi girmiyo teldekinden giriyo yine silim mi

kanat_58

kanat_58

Üye
Laptopun d kısmına bak orda driver vardır muhtemelen eğer bulamam diyorsan silmeden önce bak adına yok yinede bulamazsan driver pack solution yada iobit driver boster var onları dene pack solution daha iyi ben formattan sonra direk onu calistiriyorum sıkıntı olmuyor şifre dediğim Wi-Fi şifresi

Mert_Alim

Üye
    Konu Sahibi
Tmm saol denicem

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Sürücü güncelle bendede oluyordu

Mert_Alim

Üye
    Konu Sahibi
Bnde baktim ayarlarindn gunceleme yok
gozukuyor

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
güncellemeden kasıt driver tekrar yüklemek, aygıt yöneticisinden wireless adına bakıp nette arayın

kanat_58

kanat_58

Üye
Birde şifre değişikliği isteyin pek alakası yok gibi ama denemekten zarar gelmez en son çare sistem geri yükleme yada format olur bütün yollari denedikten sonra

Mert_Alim

Üye
    Konu Sahibi
Tmm saolun bnde ya kablon cektircem yada wifi guclendirici

kanat_58

kanat_58

Üye
Wi-Fi guclendiciler Wi-Fi yı güçlendirir ancak internet hızını yavaşlatır kablo daha iyi olur

mrzstyl

mrzstyl

Üye
ben pc ye bi keresinde win 7 yüklemiştim bende de sürekli bu sorun çıkıyodu sonra win8 e döndüm düzelmişti :hmmm

kanat_58

kanat_58

Üye
Bilgisayar takipçilerinden 10 tlye alabilrsin format CD sini hangisini alacaksan onu şöyle zaten hala hazırda vardır ellerinde

Mert_Alim

Üye
    Konu Sahibi
Usb ye atablyolarmi bzm cd yeri bozukda

Üst Alt