sevmek güzelse kavuşma olmayınca niye acı çekiyoruz:)

Sponsorlu Bağlantılar

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
sevmek güzelse kavuşma olmayınca niye acı çekiyoruz:)
Konu başlığındaki gibi arkadaşlar birini seviyorsun aşık ooluyorsun peki ona kavuşamadığımızda niye acı çekiyoruz. o kişi tarafından sevilmek de güzel olurdu elbette ama olmadı diye neden vazgeçerz hep. Onun başkasıyla mutlu olduğunu bilmek iyi mi kötü mü bir türlü çözemedim.
ben onu sevmek istiyorum ama acı çekmek de istemiyorum bu ikisi bir arada mümkün mü acaba:)

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
benim gibi hiç bu işlere kafa yorma :ehe

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Öyle yapıyordum bende bir hata yaptık yine :)

kanat_58

kanat_58

Üye
Eğer gerçekten seviyorsan ve karşı taraf seni sevmiyor ve o bir başkasıyla mutlu oluyorsa senin de mutlu olman lazim sevdiğin kişi ne kadar mutluysa sende o kadar mutlu ol

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Eğer gerçekten seviyorsan ve karşı taraf seni sevmiyor ve o bir başkasıyla mutlu oluyorsa senin de mutlu olman lazim sevdiğin kişi ne kadar mutluysa sende o kadar mutlu ol
onun mutlu olduğu aklıma gelince mutlu oluyorum ama biraz sonra yine hüzün geliyor.

kanat_58

kanat_58

Üye
Simdi seninki platonik herhalde yanlış anlamadiysam kadinlar peşlerinden koşturmayı sever ama fazla nazda aşık usandirirmis fazla düşünme fazlada uğraşma bu yolda kaç kişinin cani yandı

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Haklısın:) zaten konuşmuyorum şu an ama olur olmadık yerde aklıma gelmesi kötü.

kanat_58

kanat_58

Üye
Onun içinde ALLAH A dua et yapacak birşey yok geçmiş olsun

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
düşünebilecek önemli çok şey var bu durumu düşünmedim hiç :ehe

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Onun içinde ALLAH A dua et yapacak birşey yok geçmiş olsun
Zaten öyle yapyorum :) Aklımdan çıksın diye inşallah duam kabul olur. Biraz da takıntı oldu bu durum bende sanırım o da körüklüyor beni.

SSüperrKkızz

SSüperrKkızz

Üye
kıskanma durumuna bağlı

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Denizde balık çok..

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
hiç bir şekilde kıskanmıyorum onun başkası ile olmasını. Çünkü ben onu tanıdıktan sonra olmadı bu. Ona karşı sevgi beslemeye başladığımda sevglisi vardı.
Balıkçı deniz kızına aşıksa diğer balıklar umrunda olurmu ki.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
hiç bir şekilde kıskanmıyorum onun başkası ile olmasını. Çünkü ben onu tanıdıktan sonra olmadı bu. Ona karşı sevgi beslemeye başladığımda sevglisi vardı.
Balıkçı deniz kızına aşıksa diğer balıklar umrunda olurmu ki.
Seninki aşk değil hoşlanma. Geçer yakında

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Nereden vardın bu kanıya merak ediyorum

kanat_58

kanat_58

Üye
Sen en iyisi bunlara kafanı fazla yorma RAAB ine peygamber efendimize kuran a islam a aşık ol RABB İM e dua et o sana layık olanı verecektir İNSALLAH bunlar geçici hisler önemli olan ahirettir bende zamanında sevmistim ama simdi diyorum ne kadar bos hayaller kurmusum diyorum kendi kendime fazla takma kafana üzme kendini o seni sevmediği için uzulsun sen ahiretini düşün onun için uzul

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Güzel hoş diyorsun. Dini yükümlülüklerimi aksatmamaya çalışan biriyim şükür. Her zaman dua ederm hayırlı olan neyse o olsun diye. Zaten kızı seviyorum sorun yok onun başkasıyla olması sorun. Başkası olduğu için yazamıyorum da. Lakin ben bunu bekleyeceğim. Olur ya da olmaz bilemiyorum. Beklemek çok buyuk aptallık mı onu da bilemiyorum gerçi.

• Beğen
Tepkiler: mrzstyl
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
o kişi paray seviyorsa ve sende para yoksa sevdiginde para varsa sevdigi para kazanmak için çalışıp acı çekiyorsa,
o parayı sevdigi için acı çekiyorsa çöp oğlanla kiprit kızın aşkı gibi kipriti seversen çöp oğlan gibi yanarsın
aşka uçarsan kanatların yanar, aşka ucmazsan kanat ne işe yarar,aşka vardıktan sonra kanadı kim arar
Beni yak kendini yak herşeyi yak
Bir kıvılcım yeter ben hazırım bak
İster öp okşa istersen öldür
Aşk için ölmeli aşk, o zaman aşk
Aşk için ölmeli aşk, o zaman aşk
işte böyle erkkelerde yanıyor. para varsa aşkı kim arar . aşk yoksa parayı kim arar aşka varınca para ne işe yarar der taç mahller yaptırlır

• Beğen
Tepkiler: Rainesto
mrzstyl

mrzstyl

Üye
bende bi kızı seviyorum :kop2: 7 kez reddetti beni:kop2::kop2::kop2::kop2::kop2: başkasıyla çıkıyomuş şimdi :kop2::kop2: gitmiş öyle bi çocukla çıkmaya başlamış ki :kop2::kop2: burada söyleyemeceğim kelimeler var hani nasıl kibarlaştırayım adamlıktan mahrum yav... şerefs... biriyle çıkmaya başlamış gelde sinir olma :kop2::kop2::kop2: hatta bide ilk kavgalarını etmişler araları açılmış heralde biraz :kop2::kop2::kop2::kop2: ulan varya, ANLAYAMIYORUM..:kop2::kop2::hmmm somuru:somuru: :ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım::ağlarım:

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
:) Arkadaşlar okulum bitecek bu sene ve kızı 2 ay sonra bir daha hiç göremeyeceğim. Büyük ihtimal bu 2 ay da ayrılmaz heralde:) bundan sonra nasıl haberdar olacağım ondan ben.

• Beğen
Tepkiler: mrzstyl

Üst Alt