Haftanın Konuğu Diye Bir Köşemiz Olsa ????

Sponsorlu Bağlantılar

Haftanın Konuğu Diye Bir Köşemiz Olsa Nasıl Düşünürsünüz ????

• Kullanılan toplam oy
    20
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
Haftanın Konuğu Diye Bir Köşemiz Olsa ????
meraba arkadaşlar başlıktada söylediğim gibi benim üye olduğum bir forumda haftanın konuğu diye bir şey var mesela örnek vereyim 1.haftanın konuğunu seçiyoruz yani isteyen kişi a nikli kullanıcısını seçiyor ve soruları soruyor hakkında merak ettiklerini soruyor ve sorada ilk hafta bitince 2.haftanın konuğunu seçiyor aynı nikli kullanıcı bir başka kişiyi sizce nasıl olur ???? konu dışı forumunda bulunan maxi yaşam öyküleri forumunun alt bölümüne alt forum açılsa @Nextman @papakudioflu @Ozan sizce nasıl olur ??????

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Değerlendirilebilir arkadaşım talebe göre karar veririz.

@Safak

@Safak

Üye
Bence super olur ama maxicep gelismesini istemeyen bir taraftar grubu var o yuzden sıkıntı olur

Yönetici tarafından düzenlendi:
Baydırman

Baydırman

Moderator
çok iyi olur.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
@Ozan @Nextman sayın abilerim şu konuya artık bir açıklık getirseniz yada artık son noktayı koyun lütfen :)

Ozan

Ozan

Admin
Kim yapacak bu işi ve sürekli kim düzgünce sorular hazırlayıp yazacak sunacak takip edecek ve yönetecek? Mühim olan o, yoksa bizden yana yapılabilir tabiki.

Baydırman

Baydırman

Moderator
Kim yapacak bu işi ve sürekli kim düzgünce sorular hazırlayıp yazacak sunacak takip edecek ve yönetecek? Mühim olan o, yoksa bizden yana yapılabilir tabiki.
ben bu işe talibim. :hmmm

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Aslında fikir güzel ama o bölümü sürekli kontrol altında tutmak lazım. Haftanın üyesine sorulacak soruları Maxicep ailesi olarak yöneltebiliriz. Ama her alanda olduğu gibi sevmediğin, hoşlanmadığın kişiye saldırı da olabilir. Kendimden biliyorum. Forum sitesi sahibi iken bu tarz bir köşem vardı. Birbirini sevmeyen üyelerle uğraşmak zorunda kalmıştım. En sonunda o bölümü kapattım ve sildim.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
@Ozan @Nextman artık bu konuya son bir noktayı koyup açıklık getirelim

Ozan

Ozan

Admin
Arkadaşlar takibi ve kalitesinin olamayacağını düşünerek şu an öneriyi olumlu değerlendirmeyi düşünmüyorum.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Denemek düşünmekten daha etkilidir.

mürteza16

mürteza16

Üye
Bu tür bir bölüm bence çok farklı yerlere sapabilir. Karşıt üye çok çünkü. Ama yinede bir aylık deneme olsa fena olmaz derim.