Yardım lg p503 telefon kurtarma

Sponsorlu Bağlantılar

aktivite5

Üye
    Konu Sahibi
lg p503 telefon kurtarma
selam lg p503 telefona sırayla birkaç tane rom yükledim fakat rom manager ile internetten rom indirirken oldu sanırım telefon birden kapandı ve şu yazı çıktı fastboot mode started telefon açılmıyor şuanda acilll yardım rica ediyorum.bir de stabil rom hangisini yükleyebilirim 4.0.4 ve üzeri olursa çok güzel olur çünkü yüklediğim romların kimisinin kamerası çalışmıyor.video oynatmıyor kimininde google arama yapmıyor ve ben mesaj gönderiyorum mesaj geliyor fakat başkası arayınca telefon açık olduğu halde hep hat meşgul gösteriyor ACİLLL YARDIMM...ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ,KOLAY GELSİN...

aktivite5

Üye
    Konu Sahibi
çok teşekkür ederim ,kolay gelsin.

aktivite5

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar benim telefonum tekrar fastboot mode started durumuna düştü kapandı açılmıyor, yüzbaşı arkadaşın verdiği linklerden programları indirdim anlattığı gibi yapıyorum fakat ekrana o yazı gelmiyor tekrar yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ediyorum kolay gelsin...
Telefonun markası lg p503 Optimus One

skylinegti

skylinegti

Üye
Merhaba arkadaşlar benim telefonum tekrar fastboot mode started durumuna düştü kapandı açılmıyor, yüzbaşı arkadaşın verdiği linklerden programları indirdim anlattığı gibi yapıyorum fakat ekrana o yazı gelmiyor tekrar yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ediyorum kolay gelsin...
Öncelikle belirteyim oluşabilecek sorunlardan sorumlu değilim...
1. pili çıkarın
2. USB kablosunu PC ye bağlayın ( Henüz telefona bağlamayın)
3. Ses artırma + Ses azaltma + Geri tuşlarına aynı anda basarken USB kablosunu telefona takın
4. Bu adımda telefonunuzun ekranında sarı arkaplanda " Emergency mode " gelecektir...

Son düzenleme:

aktivite5

Üye
    Konu Sahibi
Telefona sarı ekran geldikten sonra fastboot modundan çıkmak için yüzbaşı arkadaşın verdiği linkte verdiği orjinal Roma döndürme programları ile mi devam etmem gerekiyor
Telefonumu Fastboot Mode dan kurtardım yardımlarınız için teşekkür ederim, sizlerden bir ricam daha olacak cm rom yüklemek istiyorum ama şimdiye kadar yuklediklerimin çoğu sorunlu çıktı, bazı romlarda kamera çalışmıyor,birisinde gelen arama meşgul, google play çalışmıyor, link 2 sd çalışmıyor, kimisinde rehber görünmüyor v.s...sizden ricam bütün özellikleri çalışan cm rom hangisi varsa link adresi verirseniz sevinirim. Teşekkürler kolay gelsin.

Üst Alt