Türkiye-Hollanda Maç'ı Muhtemel Kadro

Sponsorlu Bağlantılar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Türkiye-Hollanda Maç'ı Muhtemel Kadro
2016 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemelerinde Deplasmanda Hollanda ile Karşılaşacak Olan A Milli Takım'ın İlk 11'i Belli Oldu.

Hollanda karşısında kaleyi Volkan Babacan'a teslim edecek olan Fatih Terim'in sağ bekte Gökhan Gönül'e ve sol bekte de Caner Erkin'e şans vermesi bekleniyor.

Savunmanın ortasında elinde 3 alternatif bulunan Terim'in Hakan Balta'nın yanına Serdar Aziz-Ersan Gülüm'den birini monte edeceği açıklanırken, önlerinde ise ilk toplara basacak isim Mehmet Topal.

Orta sahada oyun kurma görevini Selçuk İnan ve Emre Belözoğlu'na verecek olan A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim'in orta sahada Ozan Tufan'a da şans verebileceği öğrenildi.

Hücum hattında 3 oyuncuya yer verecek olan Terim'in Gökhan Töre, Hakan Çalhanoğlu ve Kazım Kazım'a ofansta şans vermesi beklenirken, Burak Yılmaz'ı ise ileride tek forvet olarak değerlendirecek.

İşte A Milli Takım'ın Hollanda Maçı Muhtemel 11'i;
Volkan B,Gökhan-Hakan-Ersan-Caner,Mehmet T,Selçuk-Emre,Hakan Ç(Kazım)-Gökhan,Burak

wpfurkan

wpfurkan

Üye
Bakalım 4'mü yiyeceğiz yoksa 5'mi. Robben olsaydı tek ondan 2-3 gol beklerdim ama şanslıyız yine.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Hepside Türk Oyuncular Bence Yenilir Ama Gönlüm Türkiye'mden Yana :)

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
İlk yarı napacaklarsa yapacak Hollanda takımı. İkinci yarı eminim ki Türkiye Fatih Terim'in meşhur soyunma odası konuşmaları ile durum değişebilir. İlk yarı sağlam duralım yeter.

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Maç 1-1 Bitti 90+3'de Golmü Yenir Off :nono::duvar2:

avast

avast

Üye
Benimde çok canımı sıktı ya

avast

avast

Üye
Ya adamlarda iş yoktu bence iyiydik hani çok zor bi maçta olmadı ama ne bileyim son dakikada olmaz ya

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Aynen yeni takım güzel oynadı asların hepsi yedekteydi birkaç isim dışında. Ben başta dedim ilk yarı ne yaparsak o diye. Aynen öyle oldu vallaha.

SHS

SHS

Üye
Geriye yaslanmasak ikinciyi de atardık, Hollanda düşüşte

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Ben maç'ın en iyi adamları arasında Volkan Babacanı yazardım gerçekten çok başarılı topları çevirdi.