Yardım htc one m7 kingroot

Sponsorlu Bağlantılar

cnbrs56

cnbrs56

Üye
    Konu Sahibi
htc one m7 kingroot
Arkadaşlar kingroot ile telefonuma root atiyorum. Pcde root başarılı diyor sonra telde çince seçenekler çıkıyor orada hangisini sececegimi bilmedigimden root tamamlanmiyor galiba. O seçeneklerden hangisini secmeliyim lütfen yardım edin. İnternette çok araştırdım ama bulamadım. İsterseniz resimde yukleyebilirim.

kralberk13

kralberk13

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

cnbrs56

cnbrs56

Üye
    Konu Sahibi
bu programla htcye root atamazsınız piyasadaki çin malı programlarla htc one m7 ye root atmak imkansız gibi bişey boşuna uğraşmayın. ben netteki tüm videoları izledim hepsi uydurmasyon. önene gelen video çekmiş. telefonculardan birine 15 tlye rootlattırdım değişik bi yöntemle rootladı.

• Beğen
Tepkiler: mesut1979
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
bu programla htcye root atamazsınız piyasadaki çin malı programlarla htc one m7 ye root atmak imkansız gibi bişey boşuna uğraşmayın. ben netteki tüm videoları izledim hepsi uydurmasyon. önene gelen video çekmiş. telefonculardan birine 15 tlye rootlattırdım değişik bi yöntemle rootladı.
bootloaderi kırıp direk cm12 yükle snde cm12 direk rootlu geliyor

adanalı1

adanalı1

Üye
Kardeşim en saglami recoveryden yükleme . Bu şekilde programlar sıkıntı yaratır . Bende m7 kullanıyorum. şuanda rootlu ve skydragon sense 7 rom kullanıyorum.bayağı stabil ve hızlı.tavsiye ederim

osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
bootloader kilidi açılmadan root atman imkansız...
root atsan bile stock romla pek uyumlu değil custom rom kullanmanı tavsiye ederim
skydragon-venom custom romlarla telefon kullandığını hissedersin:yuru

minevra34

Üye
Bende recoveryden attim root daha kolay programla htc root atamassin saglikli degil bide programlar tam yetki vermiyor recovery onenirim sana