General Mobile Etab-4 (ROOT,OYUN VS.)

Sponsorlu Bağlantılar

kemikbilimi

Üye
ya abi ben usb hata ayıklamayı hallettim pc ye bağladım ama mobogenie den cihaz yöneticisiyle güncelleyici silinmiyo fabrika ayarlarına döndürünce silinir mi ?

oktay2617

Üye
çin malı mp3 çalarların moda olduğu dönemleri hatırlayanlarımız vardır belki,onları download moda alabilmek için içini açıp çiplerden birinin ayaklarını kısa devre yaptırıyorduk,bence bu tablette de öyle bi yöntem vardır..

yasarm5

Üye
Öncelikle Selamun aleyküm
Hocam Şimdi ben dediklerinizi aynen uyguladım ve usb ayıklama yı açtım ama ne yaptıysam Pc tableti görmüyor ''''Usb aygıtı tanınmıyor ''''
hatası alıyorum baktım usb ayıklama açıkmı diye defalarca denedim VE 3 -4 Tane USB KABLO denedim ama yine aynı hatayı alıyorum ACABA BU BİR ENGELLEMEDEN DOLAYIMI YOKSA USB SOKETİNDEN KAYNAKLANAN BİR SORUNMU ?

muhammed327

Üye
Aynisi bendede oldu usta bu gün fontu degistirdim yeniden açınca siyah ekran gelip kalıyor diyolarki .... Benim tabletim açılmıyor diyip gondericekmisiz rootu görmeden yapicaklarmis deniyicem hayirlisi...

xerlyx123

Üye
Aynisi bendede oldu usta bu gün fontu degistirdim yeniden açınca siyah ekran gelip kalıyor diyolarki .... Benim tabletim açılmıyor diyip gondericekmisiz rootu görmeden yapicaklarmis deniyicem hayirlisi...
hocam ben garantiye gönderdim aynı sorundan yapıldı rootluydu tabletim nasıl gönderileceğini bilmiyorsanız pm atın

• Beğen
Tepkiler: muhammed327
PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
rootlu tablet garantiye gidebiliyor mu ? Bu tabletleri kullanmaya başlarsak rootu olanlar ne yapacak ?

1gur1omer1

Üye
Ewt ben 2 kez garantiye ROOTLU gönderdim geri geldi sorun yok
Bağlı olduğunuz okula verin sorun olarak (Roottan dolayı acilmiyorsa) kapandı bir daha açılmadı deyin ücretsiz tamir edip gönderiyorlar
Eğer sorun başka ise sorununu söyleyin yine ücretsiz yaparlar
Garanti suresi 2 yıl diye biliyorum

McBoltt60

McBoltt60

Üye
Evet ..Sayın Üyeler
Rootla fazla ilgilenen varsa dikkat
bu videoyu izlemeli bunu yapmak isteyenlere Yapamayanlara büyük bi zevkle yardım ederim.[emoji2] [emoji9]
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

xerlyx

Üye
çin malı mp3 çalarların moda olduğu dönemleri hatırlayanlarımız vardır belki,onları download moda alabilmek için içini açıp çiplerden birinin ayaklarını kısa devre yaptırıyorduk,bence bu tablette de öyle bi yöntem vardır..
zaten öyle yapılıyor telpa tarafından bizzat kendim biliyorum.

McBoltt60

McBoltt60

Üye
malibo

malibo

Üye
Bu tablete root atmak için öyle çok uğraşmaya gerek yok.Bilgisayarınıza programını indirin.Tablette usb hata ayıklamayı aktif edin sonra kinga root u çalıştırıp telefonu usb kablo ile bilgisayara bağlayın sonra kingaroot programındaki root butonuna tıklayın hepsi bu kadar.Tableti kurduğunuz uygulamalar silinmeden rahat rahat kullanmak istiyorsanız google playden ljmabile nin sını yükleyip cihaz yöneticisini kaldırın hepsi bukadar.
Öncelikle Selamun aleyküm
Hocam Şimdi ben dediklerinizi aynen uyguladım ve usb ayıklama yı açtım ama ne yaptıysam Pc tableti görmüyor ''''Usb aygıtı tanınmıyor ''''
hatası alıyorum baktım usb ayıklama açıkmı diye defalarca denedim VE 3 -4 Tane USB KABLO denedim ama yine aynı hatayı alıyorum ACABA BU BİR ENGELLEMEDEN DOLAYIMI YOKSA USB SOKETİNDEN KAYNAKLANAN BİR SORUNMU ?
Bunun sebebi cihaz yöneticisinin mobogine tarafından kurulan kontrol programını hemen geri silmesi.

PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Bu tabletleri kullanacak gibiyiz hadi hayırlısı
Rootlamamaya karar verdim yeni yeni uygulamalar yükleniyor

ayhan47

Üye
ya arkadaşlar acil bişey sorucam ben eskiden denedim format atmayı olmadı bugünde kafama esti bi deneyeyim dedim %50 sarzla format attım su an aktivasyon ekranında
sormak istediğim aktivasyon ekranında az da olsa şarzı gidermi diğer adımlar için

Mehmetmans

Üye
Pilin bitmesini beklemenize gerek yok resetten sonra dil secimini hizli bir sekilde ingilizce yapip klavye ile dil seceneklerinden ayarlara giris yapabilirsiniz

muhammed327

Üye

akincelik

Üye
Benim tablet fastboot kilidi açık bir şekilde brick oldu. Ve rootlu aynı zamanda. Açılırken ekranda açılmış kilit işareti beliriyor. Garantide yaparlar mı tableti ona göre yollayacağım.

ed1903

Üye
Tabletin birinde sorunsuz olarak yaptım. Ama diğerinde formatı attıktan sonra ayarlara giriyorum fakat o ekradan bikaç sn sonra ptomatik olarak aktivasyona geçiyor. Bu adımı nasıl geçebilirim

McBoltt60

McBoltt60

Üye
Tabletin birinde sorunsuz olarak yaptım. Ama diğerinde formatı attıktan sonra ayarlara giriyorum fakat o ekradan bikaç sn sonra ptomatik olarak aktivasyona geçiyor. Bu adımı nasıl geçebilirim
Otomatik olarak tekrar animasyona geçemez ki. SS
Sen tam bir şekilde format ı yaptın mı

ed1903

Üye
Evet format bitince tamamlandı diyip tekrar fotmat ekranı geldi yani tam olarak attı. Sonrasıda yeniden başlatırken pil kullanımına tıklıyorum derlemeyi seçerken hemen mdm aktivasyon ekranına atıyor. Diğer tablette o ekranda sabit kalmış ve root işlemini tamamlayabilmiştim.

Üst Alt