Etkinlik Daveti 3: İfade Kullanmak Yasak!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
NextWorld

NextWorld

Üye
@minoo geç oldu ama benide alın

Yönetici tarafından düzenlendi:

Baydırman

Baydırman

Moderator
konuya kilit şart oldu.

minoo

minoo

Üye
    Konu Sahibi
Siz lanet misiniz? Naptınız yine okurken kalp krizi geçirdim. Ekran görüntüsü ne peki he o nasıl soru zalım??? Allahım deli gibi ifade kullanmak, gülmekten yerlere yatmak istiyorum hoff nefret ediyorum hepinizden.

Ekli dosyalar

Baydırman

Baydırman

Moderator
Siz lanet misiniz? Naptınız yine okurken kalp krizi geçirdim. Ekran görüntüsü ne peki he o nasıl soru zalım??? Allahım deli gibi ifade kullanmak, gülmekten yerlere yatmak istiyorum hoff nefret ediyorum hepinizden.
biz lanet değiliz.

0MG90

0MG90

Üye
Asus'ta çalışıp iPhone kullanmak. Şirket size Zenfone vermiyo mu?

smartphone007

smartphone007

Üye
Forumda bug var bunu 1 yıldır söylüyorum ama kimin uğrunda bizim adminler sadece banlasın
@Nextman
En iyi cevap olarak işaretlendi bu hatalı her defa geliyor

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Forumda bug var bunu 1 yıldır söylüyorum ama kimin uğrunda bizim adminler sadece banlasın
@Nextman
En iyi cevap olarak işaretlendi bu hatalı her defa geliyor
Bizde defalardır söylüyoruz arkadaşım düzeltilecek. Bu ban konusuna fazla takılı kalmışsınız, kurallara uyduğunuz takdirde başınıza gelmeyecek bir durum.

smartphone007

smartphone007

Üye
Bizde defalardır söylüyoruz arkadaşım düzeltilecek. Bu ban konusuna fazla takılı kalmışsınız, kurallara uyduğunuz takdirde başınıza gelmeyecek bir durum.
Peki ne zaman düzeltilecek? Her defa diyorsunuz ama düzelmiyor. Bir tarih söyleyin o zamana kadar girmeyelim. Böyle giderse kimse kalmaz forumda.
Ban konusuna gelince gereksiz yerede ban veriyorsunuz. Mesela şimdi hatta bana da ban vermek istiyorsunuz. Ne kadar profilime bakmışsınız.
Bu arada bandan korkmuyorum isterseniz vere bilirsiniz. Zaten siz bunu daha iyi yapıyorsunuz. Forumda bir bug ama 1 yıl sürüyor. Bir kişi ama 1 saniye.

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
KingDroid

KingDroid

Üye
ne agu ne bugu anlatır mısınız?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Peki ne zaman düzeltilecek? Her defa diyorsunuz ama düzelmiyor. Bir tarih söyleyin o zamana kadar girmeyelim. Böyle giderse kimse kalmaz forumda.
Ban konusuna gelince gereksiz yerede ban veriyorsunuz. Mesela şimdi hatta bana da ban vermek istiyorsunuz. Ne kadar profilime bakmışsınız.
Bu arada bandan korkmuyorum isterseniz vere bilirsiniz. Zaten siz bunu daha iyi yapıyorsunuz. Forumda bir bug ama 1 yıl sürüyor. Bir kişi ama 1 saniye.
Ban vermek için biz değil kurallara uymayan arkadaşlarımız çaba sarfediyor, profilinize bakılması sizin banlanacağınız anlamına gelmez, forum yazılım tabanı geliştiricileri bu konu üzerinde çalışıyorlar. Xenforo sistemini kullanan yüzlerce, binlerce site var. Ban almaktan korkup ya da korkmadığınız konuları yönetimimizi ilgilendiren bir husus değildir. Ne gariptirki bu tür söylemlerinize benzer uslup kullanan kişiler banlandıktan sonra neden farklı bir hesap alıp geri geliyor dersiniz.

Forumdaki işleyiş ile ilgili bahsi geçen durum 1 yıl olduğu konusunda zamanla ilgili bir karmaşa yaşıyorsunuz. Özellik aktif olalı o kadar süre geçmediği size geliştiricinin yayınladığı tarihten örnek verebilirim.

Konuyu farklı amaçlar üzerinde eleştirilere maruz bırakmamanızı tavsiye eder keyifli forumlar dilerim.

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Ben kazancam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt