Burak Yılmaz'dan Sneijder'e Şok Sözler!

Sponsorlu Bağlantılar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
    Konu Sahibi
Burak Yılmaz'dan Sneijder'e Şok Sözler!
Galatasaray ve Milli Takım'ın En Büyük Gol Silahı Burak Yılmaz, EURO 2016 Elemelerinde Oynayacağımız Hollanda Maçı Öncesi Flaş Açıklamalarda Bulunurken Wesley Sneijder'e Gözdağı Verdi.

Bu akşam Galatasaray'dan takım arkadaşı Wesley Sneijder’e rakip olacak olan Burak Yılmaz, önemli açıklamalarda bulundu.

Fanatik Gazetesi'nde yer alan röportajın Wesley Sneijder ile ilgili olan bölümler şu şekilde: "Hiddink, Sneijder ve fizyoterapistimiz Alphen nedeniyle benim Hollanda ile özel bir bağım var. Sneijder’in asistleriyle gollerimi atıyorum, Alphen sayesinde sakatlıklardan erken kurtuluyorum. Hedefimiz hep birlikte Galatasaray’ı şampiyon yapmak. Sneijder’le son günlerde çok şakalaşıyoruz. Yediklerime dikkat etmem gerektiğini söylüyor ve belki o zaman forma giyemeyeceğini belirtiyor! Hollanda’yı yenersek, ona ne yapacağımı biliyorum. Zaten morali sıfır olacak! Kendisiyle çok iyi bir ilişkimiz var. 2.5 yıldır Galatasaray’da birlikte oynuyoruz ve benim nereye koşacağımı ve nasıl toplar istediğimi çok iyi biliyor. O, benim dostum. Ben sakatlandığımda hemen kendi fizyoterapistini devreye soktu. Özel bir insan."

HABER: Emrah ŞEN - Futborsa.com.tr