Sygic v14.3.4+Sygic v15.4.10+Yeni 2015.06 ta Türkiye ve DiGER Navi programlari

Sponsorlu Bağlantılar

esmeerr

esmeerr

Üye
Telefonda galaxy grand neo

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Telefonda galaxy grand neo
arkadas hangi Sygic navi programini yüklemeye cakistin 14.3.4 olanin Sygic klasörü hazir sekilde var
google+ vede google store kayitli olman gerekir gerekli ayarlari yapman gerekir birde tabiki bilirsin
internte bagli olman gerekiyor gerekli olanlari indirmesi icin Sygic navi programinin calismadigi
tlf yok denecek kadar az senin tlf,da hayli hayli calir yapman gereknleri tam yapmiyorsun
bu Sygic klasörünü indir mapsla birlikte sd karta atta ondan sonra yüklersin Sygic v14.3.4 Apk
normal sekilde calismasi gerekir istersen Sygic v15.0.9 denersin ama sygic v11 kullaniyordun ise
14.3.4 daha kullanisli gelir sana gerekli ayarlari yap kapat ac tlf,nu yükle

Sygic v14.3.4 klasörü

asagidaki TR mapsinida indirdiginiz Sygic/Maps klasörünün icine atmayi unutmayiniz

Sifre:memoli6767
buda Sygic v15.0.x serileri icin sunuma eklemistim
15.0.9 apk denemek istersen bunu indir yukaridaki
TR mapsinida indirip Sygic/Maps klasörünün icine atarsin yüklersin

Sygic v15.0.9 klasörü

Son düzenleme:
mtrhsts

mtrhsts

Üye
14.3.4 yükledim canavar gibi çalıştı tavsiye ederim navigon yükledim sildim onu sygic daha güzel sizce en iyi navigation hangisi

• Beğen
Tepkiler: memoli6767
mtrhsts

mtrhsts

Üye
14.3.4 yükledim sygic klasörunu telefon hafızasına attım turkiye haritasını sygic/map klasörüne attım oldu

• Beğen

hasanefe10

Üye
internet bağlantısı istiyormu kullanırken

mtrhsts

mtrhsts

Üye
Istemez

hasanefe10

Üye
sağol

• Beğen
kanat_58

kanat_58

Üye
Playstoredeki fiyatı 222 TL telefoncular 50 TL yukluyorlar çok basarili bir çalışma emeğine sağlık

• Beğen
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar Whatsapp armali özelligi su anda aktif durumda aktiflestirmek istiyen arkadaslar bana özelden
yada kendilerince bir sakincasi yoksa buraya tlf numarasini yazarsa araya bilirim arandiginiz anda TR problem
yoksa otomatimmen aktiflesir kullanmakta oldugunuz Whatsapp eski version degilse aktiflesir eski version kullaniyorsaniz
bunu indirip yükleyiniz...

S&S

Son düzenleme:

eXTreMe_

Üye
kolay gelsin ekrandaki görüntüyü 15.09 da nasıl ayarlıyoz bulamadım

• Beğen
Tepkiler: Adanalim
memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi

gördügün gibi rotadada tam olarak göstermez ama 3d üzerinden baka bilirisin...

S&S

• Beğen
Tepkiler: Adanalim
theyunus

theyunus

Üye
arkadas hangi Sygic navi programini yüklemeye cakistin 14.3.4 olanin Sygic klasörü hazir sekilde var
google+ vede google store kayitli olman gerekir gerekli ayarlari yapman gerekir birde tabiki bilirsin
internte bagli olman gerekiyor gerekli olanlari indirmesi icin Sygic navi programinin calismadigi
tlf yok denecek kadar az senin tlf,da hayli hayli calir yapman gereknleri tam yapmiyorsun
bu Sygic klasörünü indir mapsla birlikte sd karta atta ondan sonra yüklersin Sygic v14.3.4 Apk
normal sekilde calismasi gerekir istersen Sygic v15.0.9 denersin ama sygic v11 kullaniyordun ise
14.3.4 daha kullanisli gelir sana gerekli ayarlari yap kapat ac tlf,nu yükle

Sygic v14.3.4 klasörü

asagidaki TR mapsinida indirdiginiz Sygic/Maps klasörünün icine atmayi unutmayiniz

buda Sygic v15.0.x serileri icin sunuma eklemistim
15.0.9 apk denemek istersen bunu indir yukaridaki
TR mapsinida indirip Sygic/Maps klasörünün icine atarsin yüklersin

Sygic v15.5.9 klasörü

Bende daha önce sygic v13 serisi vardı uzun süre kullandım
Yalnız bu 14.3.4 ve tur.ta.2014.09 yükledim çalışmadı
Sygic Versiyon 13 ün dosyalarını kabul etmiyor mu acaba yeni dosyalarını mı indirmem gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim

Xperia z2 android 4.4.4 telefonum

Son düzenleme:
theyunus

theyunus

Üye
Sygic 14.3.4 ve Sygic 15.5.9 aralarında ne gibi farklar var. Hangisi daha güzel
Eskilerde laz şivesi olurdu sybianlarda bunda da var mı o özellik

HANGİ TELEGON OLDUĞUNU YAZMAMIŞIM kusura bakmayın

TELEGONUM XPERİA Z2 android 4.4.4

Son düzenleme:

eXTreMe_

Üye
walla memoli 3d yede alıyorumböle gözükmüyor eski versiyonlarındaki gibi ayalarınada baktım olmadı çözersen sevinirim

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Bende daha önce sygic v13 serisi vardı uzun süre kullandım
Yalnız bu 14.3.4 ve tur.ta.2014.09 yükledim çalışmadı
Sygic Versiyon 13 ün dosyalarını kabul etmiyor mu acaba yeni dosyalarını mı indirmem gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim
arkadas hangi tlf oldugunu yazmadigin icin kesin bir sey yazamamam 14.3.4 olanlar sunum bölümündeki resimler var o sekilde
15.0.9 olanlar ise bu sayfada gördügün sekilde kamer özelligide var digerinde tek hud özelligi var yani aksam arabanin ön camina
yansima özelligi 15.0.9 her ikside var Sygic buraya benim sunuma attiklarim Android özellikli tlf,lar icin Android 4.0.x serilerine
olur 14.5.0 dan baslayanlar

senin tlf bu yazdiklarimin hangisine uygunssa ona göre olanin dosyasini indirisin apk yüklersin
14.3.4 serisi bitti aaartik 15.0.9 devam ediyor deneme asamasinda daha tam düzenli degil onun
icin whatsapp gectiler sürekli yenisi ekleniyor en güzeli senin tlf uyumluysa her ikisinin Sygic dosyasini
senin tlf atarsin birinin adina ek yaparsim Sygic v15.0.9 mesela öncelikle 14.3.4 bunun apk sini
yüklersin denersin ondan sonra adlarini olmasi gereken sekilde yaparsin denediginin adini degisir
yükledigini kladirir hangisini denemek isterdsen onu yüklersin karari sen verirsin

konusmalara gelince hic denemedim ben Almanca kullandigim icin lazca söylemeyi denemedim
senin elinde varsa seslerin oldugu yyere at Sygic/Res/ voices buraya atarsin naviyi acip ayarlardan bir bakarsin benim N95,de yillar önce degisik sesler ekledim ama bunda denemedim..

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
walla memoli 3d yede alıyorumböle gözükmüyor eski versiyonlarındaki gibi ayalarınada baktım olmadı çözersen sevinirim
arkadasim bir adres ver demo yaptir bakmak istedgin yere geldiginde ekrani büyütecek sekilde dokundugunda
demo durur o bölgeyi istedgin gibi büyüte bilirsin arti eksi isareti var yada elle yaparsin
tabiki her yeri senin sordugun sekilde kapsamadigi icin her yere
bakamazsin ben senin sormak icin ekledigin adresi özellikle verdim orayi dene diger yerler bakarsin

S&S

theyunus

theyunus

Üye
Memoli arkadaşım telefonum xperia z2 android 4.4.4 sürümlü unutmuşum yazmayı :'( :-( :-o

Yok bir türlü çalıştıramadım
İnternete bağlanmak dosya indirmek istiyor

memoli6767

memoli6767

Üye
    Konu Sahibi
Memoli arkadaşım telefonum xperia z2 android 4.4.4 sürümlü unutmuşum yazmayı :'( :-( :-o

Yok bir türlü çalıştıramadım
İnternete bağlanmak dosya indirmek istiyor
arkadasim benim sunuma attigim Sygic,dan hangisini yüklemek istersen onun Sygic klasörünü indir
senin tlf,na uyumluluk saglamasi icin cok kisada olsa bir seyler indirmesi gerekiyor onun icin wi-fi
olan yerde yükle indirsin tlf,nunda internet yoksa benim elimde senin tlf olsaydi hemen yüklerdim indirme yapadan
calisirdi uyum sagliya bilmesi icin kisa süre indirmesi gerekir yapabilecegimiz bir sey yok 3-5dk sürer..

S&S

• Beğen
Tepkiler: theyunus
theyunus

theyunus

Üye
arkadasim benim sunuma attigim Sygic,dan hangisini yüklemek istersen onun Sygic klasörünü indir
senin tlf,na uyumluluk saglamasi icin cok kisada olsa bir seyler indirmesi gerekiyor onun icin wi-fi
olan yerde yükle indirsin tlf,nunda internet yoksa benim elimde senin tlf olsaydi hemen yüklerdim indirme yapadan
calisirdi uyum sagliya bilmesi icin kisa süre indirmesi gerekir yapabilecegimiz bir sey yok 3-5dk sürer..

S&S
Tamam teşekkür ettim
İnternet olan bir yerde indireyim
Cepte az kaldı :-)

• Beğen
Adanalim

Adanalim

Üye
Arkadaslar sygic 15.09 versiyonu benim hosuma gitti hersey var icinde ve acik, sagolasin memoli6767 usta tsk

• Beğen

m4libu

Üye
15.0.9 sürümünü kurdum uygulamanın klasörü oluşmadı sd kartta
uygulamaya tıklayıncada hata veriyor
dowload failed becaus you may not have purchased this app
telefon lg g3 android 5,0 yüklü
sygic klasörünü indirip atınca oldu sanırım

Üst Alt