Yardım Z3 Compact Android 5.0 bildirim ışığı

Sponsorlu Bağlantılar

napolno

Üye
    Konu Sahibi
Z3 Compact Android 5.0 bildirim ışığı
Z3 Compact Android 5.0 bildirim ışığım yanmıyor arkadaşlar. Whatsappdan vs mesaj gelince ama şarj olurken yanıyor. Yardımınızı bekliyorum

melihcaneker1

melihcaneker1

Üye
Ayarlar-Ekran-Bildirim ışığı tiki işaretle

napolno

Üye
    Konu Sahibi
Tik işaretliydi. Sessiz moddan kaynaklanıyormuş çözdüm sorunu sessiz modu kapatınca çalışıyor. Teşekkürler. 5.0 kafamı çok bozdu geri döndüm 4.4.4 'e

melihcaneker1

melihcaneker1

Üye
5.1 gelmeden güncellemeyi düşünmüyorum ben de 5.0 biraz problemli

csH

csH

Üye
ben şu ann için bi problem yaşamadım ve arayüz çok hoş

napolno

Üye
    Konu Sahibi
Arayüz felan çok güzel. Ama pil kötü oldu. 8 saat ekran alıyordum 4.30 a düştü siz düşünün. Facebook bitiriyor bataryayı.

bilkurdu1

bilkurdu1

Üye
Benim z3 compact ta Android 5 güncellemesi görünmüyor
Özel bir sebebi mi var acaba hattım avea Wifi ile de deniyorum bi şey yok boş

napolno

Üye
    Konu Sahibi
Benim z3 compact ta Android 5 güncellemesi görünmüyor
Özel bir sebebi mi var acaba hattım avea Wifi ile de deniyorum bi şey yok boş
Türkiyeye 5.0 daha verilmedi. biz başka ülkeleri flaşladık. Telefonunda sorun yok yani :D

melihcaneker1

melihcaneker1

Üye

prometheusx

Üye
Tik işaretliydi. Sessiz moddan kaynaklanıyormuş çözdüm sorunu sessiz modu kapatınca çalışıyor. Teşekkürler. 5.0 kafamı çok bozdu geri döndüm 4.4.4 'e
Merhaba arkadaş 4.4.4 e nasıl geri döndün? Ben de hiç beğenmedim ve oyunlarda kasma yapıyor geri döndürmek istiyorum ?

napolno

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaş 4.4.4 e nasıl geri döndün? Ben de hiç beğenmedim ve oyunlarda kasma yapıyor geri döndürmek istiyorum ?
Flashtool ile stock 4.4.4 ftf flaşlayacaksın. Googleye z3 compact stock ftf yazasan xda da bir konu geliyor. Tüm stocklar var. Performans bence çok güzeldi. Beni pil rahatsız etti. Klavyesi felan mükemmeldi

Üst Alt