Huawei Ascend Y320 Custom Rom Ve Root Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

scx4100

Üye
Arkadaslar, kitkat romu nasil yukleyebilirim ?

Haggiskop

Üye
Stock ROMda olan file manageri kitkata nasıl yükleyebilirim?

esed44498

esed44498

Üye
be kitkat yükledim fakat aşırı derecede pil tüketiyordu o yüzden sildim.acaba her hangi bir şeyi yanlış mı yaptım?Kitkat kullananlar stock romdan nesi iyi mesela?
Custom rom kişisellestirilmis rom demektir by da bir sure yeni sey demek. Telefonun samsunga benzeyen rom yukleye bilirsin. Tipki samsung gibi oluyor.ve bir sure bunun gibi say.

esed44498

esed44498

Üye
Arkadaslar merhaba. Clash of clansda hile bilen varmi. Ama pc six cunki denim pc yok.ortaliklarda 14000 tas hilesi diye bir hile dolasiyor sadece 14000 veriyormus bir kereliyne denedim ama yapamadim. Bilen varsa lutfen paylaşsin.

ssiinneeppeerr

Üye
Arkadaşlar root atabileceğimiz dosya veya program varmı bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim.
Saygılarımla
Ersin

esed44498

esed44498

Üye
Arkadaşlar root atabileceğimiz dosya veya program varmı bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim.
Saygılarımla
Ersin
Ersin tel huawei y320-u10 sa framarootu dene.olmasa kingroot uygulamasini dene .google.com da bu uygulamalari ara bul indir yap.yapamassan yorum at yardim ederim.bu uygulamalarin ikiside ise yaramazsa.bi uygulama var onu soylerim o 100% calisir.

ssiinneeppeerr

Üye
Ersin tel huawei y320-u10 sa framarootu dene.olmasa kingroot uygulamasini dene .google.com da bu uygulamalari ara bul indir yap.yapamassan yorum at yardim ederim.bu uygulamalarin ikiside ise yaramazsa.bi uygulama var onu soylerim o 100% calisir.
Öncelikle ilginize teşekkür ederim. İki programıda deneyeyip bilgi bırakacam foruma.
Ne yazık ki 2 programda yeterli olmadı.
Framaroot hata verdi.
Kingo ise usb yi okumada sıkıntı yaşıyor.
Vay benim dertli başım :)

esed44498

esed44498

Üye
Öncelikle ilginize teşekkür ederim. İki programıda deneyeyip bilgi bırakacam foruma.
Ne yazık ki 2 programda yeterli olmadı.
Framaroot hata verdi.
Kingo ise usb yi okumada sıkıntı yaşıyor.
Vay benim dertli başım :)

Bu linkden zip dosyayi indir ac icinde 2 tane apk var ikisinide telefona kur sonra cince olan apkyi ac cince biseyler yazcak asagida ikitane cince buton olcak onlardan sagdakine tikla ve uygulama acilacak root sozune tikla bekle 30-45 saniye ve yesil olunca root olmus demektir sonra diyer apkyi supersu yu ac karsina cince bisey cikarsa sagdakine tikla super su da tamam sonra normal yukleye tikla ve root olmusdur.ama telefomu acip kapadiginda root yetkisi kaybolur .root un kaybolmamsi icin.deduklerimi yaptikdan sonra super su ayarlarina gir ve en asagisaki proyu aktivlesdire tikla sonra supersu nun ayarlarinda hayatda kalma modu diye bisey var ona tikla uygulamadan ata bilir.belkide atmaz sirun diyil uygulamadan cik ve cin uygulamasin sil.supersu yu silme.ve tel rootlandi.dediklerimi harfiyen yaparsan sorun cikmaz cikarsada forumda yaz .ben kendi telefonumu bunla rootladim ise yaradi.BOL SANS. ;)

ssiinneeppeerr

Üye
Root apk dosyasını ilk 2 Denememde 35-40 saniye bekledikten sonra cihaz kendine restart attı. 3. ve daha sonraki Denemelerimde restart problemi ortadan kaldırarak yükleme sayfasına yönlendirdi ancak yükle sekmesine tıkladığımda,
" Yükleme başarısız " dedi.
Supersu da ayni sekilde " Yükleme başarısız" diyince anladım ki benim sistemde sıkıntı var.
Galiba en dogrusu bir telefoncuya götürüp yaptırmak olacak.

Zaman ayırıp ilgilenenlere sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

vctr4vr

Üye
kitkat rom'un zip dosyasını yükledim fakat cwm olmadan yükleyemiyorm onu nasıl yapıcaz?

KingDroid

KingDroid

Üye
Sp flash tool deneyebilirsin

dj_metatron

Üye
Konu Başlığında Belirttiğim Gibi Huawei Ascend Y320 Telefonum İçin Custom Rom Arıyorum Bir De Root Ve Recovery Dosyalarına Ulaşmak İstiyorum Nerden Bulabilirim Acaba Yardımcı Olucak Kimse Varmıdır.Bu Konuda Yardımcı Olabilecek Kimse Yokmu ??

Dostlarım öncelikle iyi akşamlar.

Telefonum huawei y320 ve Time service ve monkey test virüsü girdi. Bir türlü kurtulamıyorum. Nasıl stock rom yuklerim yardımcı olabilirimisiniz .4 gundur telefonum bu şekilde kullanamıyorum. ..yardım lutfen

KingDroid

KingDroid

Üye
Dostlarım öncelikle iyi akşamlar.

Telefonum huawei y320 ve Time service ve monkey test virüsü girdi. Bir türlü kurtulamıyorum. Nasıl stock rom yuklerim yardımcı olabilirimisiniz .4 gundur telefonum bu şekilde kullanamıyorum. ..yardım lutfen

dj_metatron

Üye

acılmıyo link dostum. sizin önceki sayflardaki Huawei Ascend Y320-U10 V100R001C525B300 Turkey Android 4.2 rom unu indiriyorum suan nasıl kurabilirim?onu anlatırsan daha iyi

KingDroid

KingDroid

Üye
acılmıyo link dostum. sizin önceki sayflardaki Huawei Ascend Y320-U10 V100R001C525B300 Turkey Android 4.2 rom unu indiriyorum suan nasıl kurabilirim?onu anlatırsan daha iyi
Ben stock recovery ile kuruyordum custom recovery ile de kurulabilir

esed44498

esed44498

Üye
Romu sd carda at recevory gir ordan flaslha

• Beğen
Tepkiler: dj_metatron

dj_metatron

Üye
NORMAL SES ACA VE POWER ON TUSUNA BASIP ORDAN RECOVERY MODA GİRİP FLASH FROM SD CARDMI YAPCAM HOCAM

BomberMAn TR01

BomberMAn TR01

Üye
Ahanda hortlatacak konu buldumm :alkis:alkis Arkadaşlar elime bi tane bu cihazdan geçti. Bi dünya rom denedim türkçesini bulamadım. sitesinde var görünüyor ama üzerine tıklayınca indirmiyor. Cihazı türkçe yapamadım. Var mı hala buralarda olan bi yardımsever :sos:sos
Uzun araştırmalar sonucu sonunda TÜRKÇE stock rom bulabildim. Birçok sitede var ama ya linkler ölü ya da komple reklamdan ibaret. Olur da benim gibi birine daha lazım olur diye paylaşıyorum. Sitede diğer birçok cihazın yazılımı da mevcut. Sadece bir hesap alıp indirmeye başlayabilirsiniz. Geçmiş olsun
HUAWEI ASCEND Y320-U10_V100R001C525B300_Firmware_Turkey_Channel-Others_Android 4.2_NA_05021LPU.zip dosyasıdır. Dosya alttaki linktedir

Üst Alt