YILDIZ GENÇ PAKETİ

Sponsorlu Bağlantılar

fyagci

Üye
    Konu Sahibi
YILDIZ GENÇ PAKETİ
Gnctrkcll in efsane taklifi artık her yöne ! 25 Tl ye 2 GB internet,
her yöne 500 dk ve her yöne 1000 sms içeren YILDIZ GENÇ PAKETİ ni almak için hemen bir Turkcell bayisine gel, Gnctrkclli olmanın tadını çıkar !

turkishield

turkishield

Üye
vodafoneda taahhütüm olmasa hemen geçerdim :)

caner1010

Üye
Gnctrkcll in efsane taklifi artık her yöne ! 25 Tl ye 2 GB internet,
her yöne 500 dk ve her yöne 1000 sms içeren YILDIZ GENÇ PAKETİ ni almak için hemen bir Turkcell bayisine gel, Gnctrkclli olmanın tadını çıkar !

iyiymiş :spr

devilmy

devilmy

Üye
Yas siniri varmi bunda

kestal

kestal

Üye
Operatörler içinde en iyi paket bu hem kaliteli hemde diğer operatörlerin kampanyası ile aynı fiyatı Eğer kampanya devam ediyorsa hiç kaçırmayın. Ben 3 aydan beridir kullanıyorum [emoji4]

ilo53

ilo53

Üye
6 7aydir kullaniyorum paket iyi ama 2gb ama yetmiyor

yakup6203

yakup6203

Üye
25 tl ye yıldız genc paketini alıyorum ++9.90 tl ye 500mb sınırsız net alıyorum net super +
tonlakazan danda hediye alıyorum
turkcell super herkese tavsiye ederim
syg

Türk-X

Türk-X

Üye
Hemen geçeceğim vodafone bu kadar kazandirdigimiz yeter müşteri hizmetleri beni bezdirdi bu hattan :(

xx11xx11

xx11xx11

Üye
Bu kampanya 31 ekime kadardi bitti yani :disko

• Beğen
Tepkiler: Black-GhosT
Joker.

Joker.

Üye
Nasıl yapıyoruz ? Bayiye gitmeden bi yolu var mı ?

Melik86

Melik86

Üye
1 hafta oldu bu pakete geçeli 1gb altına indikten sonra BITMEYEN 2222 gönder 1gb daha net geliyor

KELGER

KELGER

Üye
ben yaşım 25 den fazla olduğu halde geçtim müşteri hizmetlerine bir sorun 31 mart son olması lazım

yakup6203

yakup6203

Üye
ben yaşım 25 den fazla olduğu halde geçtim müşteri hizmetlerine bir sorun 31 mart son olması lazım
25 yaş altı bir tc kimlik num sıyla müşteri hizmetlerini ara ben kulanıcıyım dersen olur sadece yasal sahibinin adını soyadını sorarlar bide ne zaman tl yüklemişsin sorarlar bu kadar
bende aynen boyle yaptım

KELGER

KELGER

Üye
ben tc kimlik falan vermedim müşteri hizmetleri yaş sınırı kalktı son gün 31 mart gibi birşey söyledi ben de hemen geçtim.

Silinen Üye 325954

Silinen Üye 325954

Kapalı Hesap
bu paket
12 ay boyunca devam edecek ondan sonra paket arama derdine düşülecek ne anlamı var 12 aylığına.

Üst Alt