Tavsiye Sony Xperia Z3 Kullanim tavsiyeleri

Sponsorlu Bağlantılar

berkmeric18

Üye
    Konu Sahibi
Sony Xperia Z3 Kullanim tavsiyeleri
Arkadaslar 2gun once xperia z3 satin aldim.cihazdan xok memnunum gun boyunca kullandgm halde pil bir gun cok rahat yetiyor.Sony xperia z3 kullanan arkadaslar, kameradan daha iyi cekimler alinmasi icin yapilabilecek ayar var mi? Pil omrunu uzatmak icin baska neler yapilabilir.Cihazla ilgili ise yarar tavsiyeleri bekliyorum.

berkmeric18

Üye
    Konu Sahibi

Cevabiniz icin tesekkur ederim kamerayi 20.7mp alip cekiyorum zaten ancak soyle bir soru var akljmdan ben butun gun sadece messengeri kullanyrm facebook yani.Parlakligida azaltiyorum bir gun gidiyor bu normal mi siZce? hic oyun oynamadigim haldE.ayrca tasarruf modu bende su sekilde ayarli acaba yapmam gereken ayarmi tesekkurler

Resim:

cici60

cici60

Üye
olabilir kardeşim normal yani :) bende clash of klan oynuyorm 1 gün zor daynıyor :D hiç oynamasm face whatsap 1.5 gün raht gidiyo

• Beğen
Tepkiler: berkmeric18
Darqos

Darqos

Üye
Arkadaşımda var ama Z2 ile pek fark yok yani z2 alabilirsin Sağdece işlemci fark o kadar sayılır

ilksenbeyaz

Üye
Selam,ben sadece face whatsap instagram arada oda bakıyorum sabah 7de elıme aldım telefonu suan %44 telıde gecen hafta aldım napabilirim sarj en gec 2de bitiyor

brnykz

Üye
ben denize sokup fotaraf çekmek istiyorum acaba denize soksam bişey olurmu telefona :)

0MG90

0MG90

Üye
ok sğl

bişey daha sony xperia z3 te playstations oyunlarıda kırılıyomu
Onu bilmiyorum ama Playstation'ın varsa PS uygulaması ile telefonuna görüntü aktarıp telefonundan oynamaya devam edebilirsin.

trojan01

trojan01

Üye
ben denize sokup fotaraf çekmek istiyorum acaba denize soksam bişey olurmu telefona :)
hiçbirşey olmaz denize soktuktan sonra tuzlu suyun gitmesi için tatlı su ile yıka tuzlu su ile kalırsa zamanla plastikler deforme olabilir onun için tatlı su ile yıkaman gerekir...

ibikibik

ibikibik

Üye
Arkadaslar 2gun once xperia z3 satin aldim.cihazdan xok memnunum gun boyunca kullandgm halde pil bir gun cok rahat yetiyor.Sony xperia z3 kullanan arkadaslar, kameradan daha iyi cekimler alinmasi icin yapilabilecek ayar var mi? Pil omrunu uzatmak icin baska neler yapilabilir.Cihazla ilgili ise yarar tavsiyeleri bekliyorum.

ultra stamina modunda kamera sanki daha güzel çekiyor birde öyle dene

Üst Alt