Nokia Haritalar güncelleme

Sponsorlu Bağlantılar

scorpion11

scorpion11

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Haritalar güncelleme
Bugün farkettim de haritalara güncelleme gelmiş.Türkiye haritası 177.7 mb.Fakat hala eski harita.Güncelleyen var mı başka?

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Konu ile ilgili heran gibi bilgi yok
Nokia caktırmadan navigasyonu güncell tutuyor sanırım

10asd10

Üye
PC den Nokia Suite ile kontrol ettim C6-01 Türkiye haritası 172 mb yüklü.
güncelleme fln yazmıyor, sadece telefondan wifi ile mi güncelleme yapıyor acabao_Oo_O

edited: çok afedersiniz biraz altta günceleme uyarısı varmış şimdi indiriyor Türkiye + Temel Avrupa haritası (198-64.6 mb) 263 mb güncelleme yapıyr
Merak ettiğim şu daha önceden açtığım uydu görüntülerini de silip komple mi güncelleyecek acaba cities klasörü 1 GB'ı geçmişti

Son düzenleme:
Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
c5-03 ede 213 mb güncelleme gelmiş

Seglopsi

Seglopsi

Üye
haritalar uygulamasinin dosyaları android içinde, wp içinde, symbian içinde aynı. harita güncellemesi ile program güncellemesi farklı şeyler karıştırmayın.

belco2

belco2

Üye
toplam 263 mb
harita sürümü 00.02.54.223
kullanıma sunum tarihi 26.02.2015

Son düzenleme:
ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Harita yüklü olanlar güncell harita güncellemesi aldıgı dogrulandı
harita yüklü olmayanlar güncelleme alamaz
2015 güncell sürüm fazla bir fark olmaz varsa mahalle yada cadde isim degisikligi vardır ;)
Güncellemenin gelmesi iyi bir durum yani

scorpion11

scorpion11

Üye
    Konu Sahibi
Haritalar hala çok eski.Ne yapmaya çalıştılar anlamadım.

scorpion11

scorpion11

Üye
    Konu Sahibi
maemo forumunda benle aynı durumdan şikayetçi biri paylaşmış.Haritalar aşırı eski gerçekten.Nokia maps N9 ve Here Maps on WP8.1

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
şimdi merak ettiğim Nokia bu güncellemeyi veremez. Malum Microsofta ait Symbian, meego ve Maemo.
Bu güncellemeyi Microsoft vermiş olabilir mi?

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
şimdi merak ettiğim Nokia bu güncellemeyi veremez. Malum Microsofta ait Symbian, meego ve Maemo.
Mıcrosoft'un elinde olan birşey degil Nokia isterse vermez fakat elinde olan sözleşme geregi veriyor
Symbian ve MeeGo icin nasıl oldu halen anlamadım kimsede birşey bilmiyor

Konuda android ile wp icin modern harita güncellenmiş yapılan degişiklikler sitede yazıyor.

Emre

Üye
microsoft Internet ve nokia servislerini kapatı gncllememi verecek?
here, meego nokia ve intelindir
wp 7.8 bile desteği kesmiş biri, neden kendi sistemi olmayan symbian meego guncelleme versin?

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Neyse konu kapandı :)

Emre

Üye
n900 de geldimi acaba :ehe

hha287

Üye
Açıklamaya göre bir hazırlıkları var sanırım;
"Çin'de yapılan bir röportajda konuşan Nokia yöneticisi Mike Wang, 2016 yılında akıllı telefon üretebileceklerini ve üretimde Çin'deki fabrikaların kullanılabileceğini belirtti."

• Beğen
Tepkiler: RetaXter
kralberk13

kralberk13

Üye
nokia'ya android :))

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Arkadaşlar harita uygulamasını kullanmak için nokia hesabı oluşturmak gerekiyormuş ancak giriş ve yeni kayıt yapılamıyormuş. Bunun çözümü nedir?
Uzun zamandır kullanamadığım için yardımcı olamadım forumdan bir üye mesaj attı durumu.

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Arkadaşlar harita uygulamasını kullanmak için nokia hesabı oluşturmak gerekiyormuş ancak giriş ve yeni kayıt yapılamıyormuş. Bunun çözümü nedir?
Uzun zamandır kullanamadığım için yardımcı olamadım forumdan bir üye mesaj attı durumu.
Eski hesap varsa onunla giriş yap repomirror yükleyip giriş yapmayı dene şuan bende sorun yok

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Eski hesap varsa onunla giriş yap repomirror yükleyip giriş yapmayı dene şuan bende sorun yok

Repo mirror mu kurmak gerekiyor. Tam birşey söylersen ona göre iletim yapacağım arkadaşa. Ben artık n9 kullanmadığım için yabancı kalıyorum.

Üst Alt