Monster Laptop

Sponsorlu Bağlantılar

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Monster Laptop
Merhaba hocam laptop alıcam 2500 3000 tl fiyat aralığında önemli unsur beni üniversitede 4 sene götürmesi şu cihaza baktım ama tavsiyeniz varmı daha ucuza nerden bulunur yada başka cihaz önerirmisiniz bu kaba gibi biraz sanki

abdulk4dir

abdulk4dir

Üye
Msi ge serisini öneriyorum. Monster in kasalar bana da çok hantal gelmişti. ben de Msi ge60 aldım. Hele msi ın en son çıkardığı serinin kasalar çok sağlam. Başka bir forumdan arkadaş paylaşmıştı laptopu yere düşüp merdivenlerden yuvarlanmış mesaja link veriyorum bir bak istersen

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Msi ge serisini öneriyorum. Monster in kasalar bana da çok hantal gelmişti. ben de Msi ge60 aldım. Hele msi ın en son çıkardığı serinin kasalar çok sağlam. Başka bir forumdan arkadaş paylaşmıştı laptopu yere düşüp merdivenlerden yuvarlanmış mesaja link veriyorum bir bak istersen

msı lara baktımda fiyat beni çok aşıyor malesef ya 2500 -3000 sınır hani ucu ucuna

Invoke

Invoke

Üye
Sen vatzabı mı sildin hacı? Linkini attığın cihazdan yazıyorum bu arada.
İdare eder diyelim, ben aldığıma pişman olmadım. 2500'e gayet makul duruyordu. MSI alınca parayı biraz daha arttırman gerekiyor ya da daha düşük özelliklisine yöneliyorsun. Kalın olması normal sonuçta oyun laptopı.

byAndroid

byAndroid

Üye
Monstar oyun laptopu olmuyor muydu bence cok iyiler

Invoke

Invoke

Üye
Buradan yazıyorum la, pcden daha rahat. :D

Abra'nın bir sıkıntı olmadı oyun açısından zaten donanımı belli. Kasası kalın, normal sonuçta oyun için. Dediğin gibi dandirik kasası var gibi, açıkçası bir sıkıntısını yaşamadım ama bir şekli de yok. Unuttum bu kasanın adını da yanılmıyorsam dhdeki konuda geçiyordu adları. 2500'e almıştım ben. 2600 olan vardı, baktığın zaman donanım olarak bir tık daha düşük duruyordu, o msi kasaymış mesela. Öyle öyle şeyler...

Sitesini okudun mu bilmiyorum ama aldıktan sonra bilmem kaç gün içinde "evimin duvarının rengine uymadı" bile diyerek geri iade edebilirsiniz yazıyordu. Daha servisleriyle bir hesabım olmadı, onun için şöyledir böyledir demiyorum ama yakın zamanda netteki yorumlar kötü yönde değildi.

Fandan biraz ses geliyor, tırtır tırtır diye dönüyor(turboda değilken) Başta böyle değildi, alalı 8-9 ay olmuş olması lazım. Bayağı toz birikmiştir, ona yoruyorum sesi. Performansta bir sıkıntım yok şuan temizletmeye vermedim onun için. Garantiden çıkar diye açmıyorum kendim... Neyse... :D

SSD yok benim aldığımda. Ses çıkışı çok ahım şahım değil ama bence sıkıntı yok.

Almışken daha büyük ekranlısı al bence. Varsa sorun sorarsın.

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Buradan yazıyorum la, pcden daha rahat. :D

Abra'nın bir sıkıntı olmadı oyun açısından zaten donanımı belli. Kasası kalın, normal sonuçta oyun için. Dediğin gibi dandirik kasası var gibi, açıkçası bir sıkıntısını yaşamadım ama bir şekli de yok. Unuttum bu kasanın adını da yanılmıyorsam dhdeki konuda geçiyordu adları. 2500'e almıştım ben. 2600 olan vardı, baktığın zaman donanım olarak bir tık daha düşük duruyordu, o msi kasaymış mesela. Öyle öyle şeyler...

Sitesini okudun mu bilmiyorum ama aldıktan sonra bilmem kaç gün içinde "evimin duvarının rengine uymadı" bile diyerek geri iade edebilirsiniz yazıyordu. Daha servisleriyle bir hesabım olmadı, onun için şöyledir böyledir demiyorum ama yakın zamanda netteki yorumlar kötü yönde değildi.

Fandan biraz ses geliyor, tırtır tırtır diye dönüyor(turboda değilken) Başta böyle değildi, alalı 8-9 ay olmuş olması lazım. Bayağı toz birikmiştir, ona yoruyorum sesi. Performansta bir sıkıntım yok şuan temizletmeye vermedim onun için. Garantiden çıkar diye açmıyorum kendim... Neyse... :D

SSD yok benim aldığımda. Ses çıkışı çok ahım şahım değil ama bence sıkıntı yok.

Almışken daha büyük ekranlısı al bence. Varsa sorun sorarsın.
Ankadara servisi varmı ssd yi kendim alsam taktırmaya gçtürsem büyük ekranlısı yok ueralde bu donanımda bana bi baksan 2500-3000 iyi bişey 4 sene götürmesi lazım

Invoke

Invoke

Üye
Bilmiyorum Ankara'da servisi var mı. Abra A7'ler var 17.3"
Vaay yenilerin arkasına gözlerini koymuşlar güzel duruyor. :D

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Bilmiyorum Ankara'da servisi var mı. Abra A7'ler var 17.3"
Vaay yenilerin arkasına gözlerini koymuşlar güzel duruyor. :D
Hacı özelleştirmede ips ekran var ssdi var ram var karar veremedim semdeki 1 tb mı 750 ye baktım ben bide 960m ekran kartı i7 4720 ile 4710 farkı ne ben pek anlamamda

Invoke

Invoke

Üye
Bendeki 750GB, SSD yok. Abra A5, V1.1.2.
GTX 860M. Bu sene 960M'ler gelmiş, 950M olanlar var 17.3".

4710-20 fark yoktur herhalde. Ben alırken sitede 4700MQ yazıyordu mesela, 4710MQ göndermişler. Biraz daha yenisidir.

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Bendeki 750GB, SSD yok. Abra A5, V1.1.2.
GTX 860M. Bu sene 960M'ler gelmiş, 950M olanlar var 17.3".

4710-20 fark yoktur herhalde. Ben alırken sitede 4700MQ yazıyordu mesela, 4710MQ göndermişler. Biraz daha yenisidir.
bu iş ne bunu önerdiler birde ama biri 960 biri 950
Abra a5 V5.1.1 +120 gb ssdi mi yoksa şu mu

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Monster daha iyi. Ekran kartı daha yüksek, depolama alanı daha az. Şahsen ben bu ikisi arasından Monster'ı alırdım. Tasarımı da daha hoş duruyor.

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Servis durumu falan nasıl peki bunların

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
İkisininde sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum. MSI ve Monster, oyun laptopu olarak kendilerini her konuda kanıtlamış markalar. Dh'de falan mutlaka konuları vardır araştırırsan çok rahat bulabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: avast
avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Çogu arkadaş monster şöyle kötü monster şöyle sıkıntılı diye düşük model ama daha pahalı msı öneriyor
Birde mesela abra 2899 960m var Tulparda 970 m var 3799 1000 lira farka değermi sizce

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Bence Gtx 970 Gpu'lu bir cihaz al.

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Bence Gtx 970 Gpu'lu bir cihaz al.
Hocam şimdi üniversitede yurda şuna buna para ayırınca sılıntı oluyor biraz o yüzden 3000 lerede bakıyorum ama monsterda clevo kasa almayın alacaksanız msı alın falan dediler kararsız kaldım bunlara baktım bende

Şu üçü nasıl Bununla bu arasında hangisi sizce