Samsung Galaxy Note 3 Kullanıcı Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Düşük parlaklıktamı kullanıyorsunuz? Nedir bu işin sırrı yani biz neden alamıyoruz bu süreleri :hmmm
@Karargahx

Karargahx

Üye
Düşük parlaklıktamı kullanıyorsunuz? Nedir bu işin sırrı yani biz neden alamıyoruz bu süreleri :hmmm
@Karargahx
Yok parlaklık otomatik deydi artık şimdi yarı da kullanıyorum otomatik çok karartiyo hocam sırrı yok valla wifi kulaniyorum face whatsap tapatalk youtube arada film olay bu .

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Peki pil kullanım bölümünde android sistemin yüzde kaç benimki kadar yüksek mi

yunus96

yunus96

Üye
KitKat'da kilit ekranına lolipopdaki gibi kamera ekleyebilir miyiz? Kilit ekranını açmadan kamerayı açmak için bir ayar var mı?

Tr_SERGEN

Tr_SERGEN

Üye
@teknolojibaronu bende bi tane s3 mini var rom indirdim wipe data yaptım gerisini yani odinle romu bana kurabilir misin teamwiewerden ? seni izleyip öğrenirim

yada bilen biri bana ulaşabilir mi

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
@teknolojibaronu bende bi tane s3 mini var rom indirdim wipe data yaptım gerisini yani odinle romu bana kurabilir misin teamwiewerden ? seni izleyip öğrenirim

yada bilen biri bana ulaşabilir mi
Pc yanımda değil :( Eger yapamazsan yarın akşam yaparız.

yunus96

yunus96

Üye
Kilit ekranına şifre koyduğunuzda kamera olmuyor artık kilit ekranında. Bende xposed yüklü ama bulamadım şifreli kilitliyken aynı iphonelardaki gibi direk kamerayı açmak için bir ayar varmı?

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Kilit ekranına şifre koyduğunuzda kamera olmuyor artık kilit ekranında. Bende xposed yüklü ama bulamadım şifreli kilitliyken aynı iphonelardaki gibi direk kamerayı açmak için bir ayar varmı?
Lollipopta bu özellik mevcut. Sen birde kısayol ekleyip dene bakalım belki kameraya giriş yaparsın.

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Kaydediyorum hocam helal et hoşuma gitti :)

Üst Alt