Oyun Tablette Legend Online OAS Açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

bellas

Üye
    Konu Sahibi
Tablette Legend Online OAS Açılmıyor
Merhaba, benim SAMSUNG-T210 TAB-3 tabletim var. Android sürümü 4.4.2 fakat Legend Online Classic OAS sürümünü desteklemiyor ne yapmam lazım?
Konu Güncell
++++

sat s3 al

sat s3 al

Üye
Oyunu kaldırıp yükleyiniz.

• Beğen
Tepkiler: bellas

bellas

Üye
    Konu Sahibi
Oyunu kaldırıp yükleyiniz.

Google play store'den oyunu yüklemiyor (cihaziniz uyumlu degil diyor) Bende play store disindan apk olarak indirdim bu seferde kurulum yapmiyor (cihaziniz desteklemiyor diyor). Ben de eski surumunu indirdim bu sefer kurulumu yapiyor oyuna giriyor. Fakat guncelleme istiyor :/ Eger elinde Legend Online Classic OAS apk linki varsa verebilir misin? Ordan deneyin bir de :)

sat s3 al

sat s3 al

Üye
Google play store'den oyunu yüklemiyor (cihaziniz uyumlu degil diyor) Bende play store disindan apk olarak indirdim bu seferde kurulum yapmiyor (cihaziniz desteklemiyor diyor). Ben de eski surumunu indirdim bu sefer kurulumu yapiyor oyuna giriyor. Fakat guncelleme istiyor :/ Eger elinde Legend Online Classic OAS apk linki varsa verebilir misin? Ordan deneyin bir de :)
cihaz destelemezse apk çalıştırmaz

• Beğen
Tepkiler: Lumia1520 ve bellas

bellas

Üye
    Konu Sahibi
sat s3 al

sat s3 al

Üye
Dostum, Son sürümü desteklemiyor. Eski sürümü destekliyor. Fakat guncelleme istiyor bu seferde , tabletin özellikleri oyuna göre kat kat iyi
android sürümü değil ve özellikde değil işletim sistemine uyarlanmamıştır

• Beğen
Tepkiler: Lumia1520 ve bellas

bellas

Üye
    Konu Sahibi
android sürümü değil ve özellikde değil işletim sistemine uyarlanmamıştır

Ne yapmam lazım o zaman :) eski surumu indirsem güncellemeyi engelldme şansım var mı? Ya da uygulamayı kurma gibi bi şansım

Üst Alt