Motorola Atrix 4G [4.4.4] CM11 for Atrix

Sponsorlu Bağlantılar

Nihatyuksel

Nihatyuksel

Üye
beyler ben birini aradıgımda veya biri beni aradıgında ekran kararıyor ve konuşma bitene kadar açılmıyor bunun sebebi ne olabilir.?
beyler ben birini aradıgımda veya biri beni aradıgında ekran kararıyor ve konuşma bitene kadar açılmıyor bunun sebebi ne olabilir.?

ks53ks

ks53ks

Üye
Aynısı başıma geldi ekranı takarken ya sensörü oturtamadın yada yanındaki ahize boşluğundan fazla ışık giriyordur

Nihatyuksel

Nihatyuksel

Üye
Dedign dogru galiba çünkü ejranın sol üst tarafına bastırdıgmda ışık yanıyor
Ve ekranın kenarlarndan ışık geliyor
Teşeekkür ederim ;)

• Beğen
Tepkiler: ks53ks

bicer79

Üye
hocam dokunmatiği kendinmi değiştirdin bende değiştircem ama cam kısmı şaseden ayıramadım

Nihatyuksel

Nihatyuksel

Üye
Evet bn degiştirdim kardeşim iç ekranı çıkar anakartın altındaki metali çıjar sonrada ekranı yerine yapıştır iç ekranı koy sonrada demiri koy yetine gerisini biliyosun zaten

bicer79

Üye
ben valla her şeyi söktüm etiketin alındaki sokeler kaldı baktım videolada adamlar ısıtarak söküyor öncamı o işi yapamam deyip bıraktım ısıtacak bişey yok elektronikçi fön makinesi lazım diye düşündüm

Nihatyuksel

Nihatyuksel

Üye
Ben yavaş yavaş kaldırdım filmleri.
Aynısı başıma geldi ekranı takarken ya sensörü oturtamadın yada yanındaki ahize boşluğundan fazla ışık giriyordur
Anakartın üstüne kagıt sıkıştırdım sorun çözüldü. ;)
ben valla her şeyi söktüm etiketin alındaki sokeler kaldı baktım videolada adamlar ısıtarak söküyor öncamı o işi yapamam deyip bıraktım ısıtacak bişey yok elektronikçi fön makinesi lazım diye düşündüm
Kardeşim degiştirilen ekranın da orta kısımlarında parmak kalınlıgnda basmıyor. Hiç biri düzen tutmuyor galiba

• Beğen
Tepkiler: bicer79

bicer79

Üye
sanırım tüm yedek parçalar yan sanayi ondan dolayı sorun çok oluyor ekran ve dokunmatik değiştirenlerin çoğu şikayetçi

Nihatyuksel

Nihatyuksel

Üye
En iyisi elden çıkarmak ;)

ffrmnn

ffrmnn

Üye
v3 ü kurdum. sadece cihazı çok zorladığınız zaman kapanma oluyor + kamerayı açtığınızda alt kısıma görüntü tam gelmiyor. bunlar haricinde iyi

bigbird

Üye
Kitkat V4 için ısınma problemi olmayan Batarya süresi artırılmış kernel varsa paylaşırmısınız.

ffrmnn

ffrmnn

Üye
V3 aşırı reset atmaya başladı v4 ü kurdum x(

greendiablo

Üye
telefonumu garantiye yolladım wifi çalışmıyordu.teleservice den mesaj gelmiş "değişim telefonu bekleniyor" diye..acaba parçayımı değiştircekler.yada yenisimi gelecek?

delikanli006

delikanli006

Üye
ROMU KURAMAYAN ARKADASLAR BUYUK Bİ SIKINTINIZ YOK EKRAN DONUP KALSADA HATA EN BASTA SİZDEN KAYNAKLANIYOR.BEN SIKINTIYI ÇÖZEBİLMEK İÇİN ROMU DEFALARCA KURDUM GERİ SİLDİM.AÇILIS AKRANINDA KALMASIDA 6.05 YADA 6.0.4 FARKETMİYOR HEPSİ KURUYOR. :) SIKINTI SU İNSTAL ZİP MENUSUNDEKİ TOOGLE SİGNATURE VERİFİCATİON YAPMAYI UNUTUYORSUNUZ.TELEFON NERDE TAKILIRSA TAKILSIN CWM YE GİRİP BU İŞLEMİ YAPIP ROMU TEKRAR KURUN DİREK KURACAKTIR .BEN SORUN OLARAK BUNA ULASABİLDİM UMARIM YARDIMCI OLABİLMİŞİMDİR.

theexsados

Üye
gaps linki kırık

Nihatyuksel

Nihatyuksel

Üye
bu 5.0.2 ne zaman çıkıcak

atrix kullanıcısı

Üye
arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar.bilmiyorum bu konuyla eskisi kadar ilgilenen varmı ancak 4.4.4 yükledikten sonra orjinal roma bu linkteki tarifle geri dönüş yaptım ancak şöyle bir sorunum var kilit ekranım yok. bildiğiniz o kaydırdığımız kilit çubuğu yok telefonda. onun görüntüsüde şu şekilde tekrardan root yetkisi alamıyorum hata ayıklama modunu açamadığım için. yardımcı olabilen biri olursa sevinirim.

Nihatyuksel

Nihatyuksel

Üye
Orjinal roma tekrar dön
arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar.bilmiyorum bu konuyla eskisi kadar ilgilenen varmı ancak 4.4.4 yükledikten sonra orjinal roma bu linkteki tarifle geri dönüş yaptım ancak şöyle bir sorunum var kilit ekranım yok. bildiğiniz o kaydırdığımız kilit çubuğu yok telefonda. onun görüntüsüde şu şekilde tekrardan root yetkisi alamıyorum hata ayıklama modunu açamadığım için. yardımcı olabilen biri olursa sevinirim.
Orjinal roma tekrar dön

atrix kullanıcısı

Üye
tarife uygun 4 kere orjinal rom yükledim wipelarıda yapıyorum ancak sonuç aynı.o kilit kaydırma bi türlü gelmiyor.üstteki barda hafıza kartına benzer ünlemli bi simge var onu çözemedim açıkcası. sorun omu acaba. şuan üzerinde orjinal rom var bu arada

greendiablo

Üye
arkadaşlar acele cevap istiyorum telefona garantiden Lg L80 ile birebir değişim alabirisiniz dediler..ancak baktımki işelmci 1.2 ghz dualcore, ram 1 bellek 4 gb. sadece ekran 5" ancak gorillaz değil.kabul etmedim ama sizin fikriniz nedir.moto g neden önermedi teleservice?

Son düzenleme: