Kendi yapımım: Windows için kişisel asistan uygulaması siz yazın o yapsın komutlarınıza cevap versin

Sponsorlu Bağlantılar

Serhan

Serhan

Üye
Hacı cortanaya da bi el atsana :D

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
email hesabımın şifresi ile ne yapacaksın ? çok aşırı gereksiz bir özellik onu çıkartıver kodlardan, mail adresini yazsan kafi bir web tarayıcıdan mail hesabına girerek mail atılır, kullanacak olanlarda dikkat etsinler
ben mesajda üstüne basa belirttim şifrenizi sadece yazilim sunucuya giriş yaparken kullanilacaktir şifrenizi vermenizda bir sakinca yoktur diye kendi hesabinla mesaj gonderiyorsun tabiiki sifrenle giriş yapacaksın tarayicidan girerken sifreni kullandigin gibi bu program sifrenle sadece mail sunucusuna giriş yapiyor şifreni biryere iletmiyor niye çikaracakmişim bu özelliği programi karalama! ---ARKADAŞLAR PROGRAMİ GUVENLE KULLANABİLİRSİNİZ GEREKEN AÇİKLAMAYİ YAPTİĞİMA İNANIYORUM---

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
benimde görüşüm bu şekilde

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
yeni sürüm(v6.0) link KONUNUN İLK MESAJINA GÜNCEL SÜRÜM BAŞLIĞI ALTINA EKLENDİ 9 adet bomba YENİ ÖZELLİK EKLENDİ
yeni sürüm yenilikleri ve linkin oldfuğu bölümü aşağıda alıntıladım
@torba15 @Bilişim Profesörü @Mesut Aktaş ve denemek isteyen diğer tüm değerli maxicep üyeleri konuya davetlidir :maxicep:
windows için sesli asistan programı(kendi yapımım) ;)
---------------------------------------------------------------

GÜNCEL SÜRÜM (v6.0) link
-------------------------------
v6.0 link:
--------------------------------------------------------

v6.0 yenilikler
-----------------
*not tutma özelliği eklendi(notlar)
*nöbetçi eczane sorgulama özelliği eklendi(eczane)
*internet bağlantısı olup olmadfığını söyleme özellliği eklendi(internet varmı)
*ismi kaydedip birsonraki açılışta sdon kaydedilen isimle hitap edebilme(isminiz yazısının )
yanındaki kutuya ismini yazın ve asistana isim komutunu verin yazdağınız ismi kaydedip bir sonraki açılışta kutuya tik koyduğunuzda size son kaydettiğiniz isimle hitap edecektir
*cep ve ev numaralarının kime atit olduğunu sorgulama özelliği eklendi(numara sorgula)
*metin dosyalarının(.txt) içeriğini sesli olarak okuma(metin oku)
*ingilizce/türkçe çeviri(çeviri)
*parantez içerisinde yazılanlar anlatılan özelliğin komutudur

*ASİSTAN PORTABLE PROGRAMDIR RARIN İÇERİSİNDEKİ KLASÖRDEN asistan.exe Yİ AÇARAK KULLANABİLİRSİNİZ:)

kralberk13

kralberk13

Üye
teşekkürler fazla incelemedim ama google aç diyorum komutu yapmıyo güzel program yükseltile bilinir emeğine sağlık teşekkürler

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler fazla incelemedim ama google aç diyorum komutu yapmıyo güzel program yükseltile bilinir emeğine sağlık teşekkürler
:rica: google aç komutu yeni özellikler eklerken zarar gördü herhalde yeni sürümde düzeltececeğim bildirim için tskkürler ayrica google aç komutu yerine komut kutusuna istediğin kelimeyi yazip googlede ara butonuna tiklayarak direk googlede arama yapabilirsin asistan ile ilgili yeni ozellik istekleri soru gorüş ve önerileriniz için konuya mesaj yazabilir veya görüş bildir özelligini kullnabilirsiniz :)

BozKurt0102

BozKurt0102

Üye
son sürümü daha yüklemedim daha da geliştirilmeli ama yinede idare eder tekrardan teşekkürler

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
son sürümü daha yüklemedim daha da geliştirilmeli ama yinede idare eder tekrardan teşekkürler
:rica: asistan hakkinda yeni özellik isteklerinizi bana asistanın görüş bildir özelliği, pm veya bu konuya mesaj ile ilebilirsiniz banada fikir olmuş olur ekleyebilecek ilgi çekici yeni özellikler arıyorum:)

kralberk13

kralberk13

Üye
mesela tasarımı geliştirilse ve daha güzel bir menü daha gelişmiş arayüz arama gibi vs vs eklense sesle arama arama eş anlamı iyi olsa fena olmaz :)

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
mesela tasarımı geliştirilse ve daha güzel bir menü daha gelişmeş arayüz arama gibi vs vs eklense sesle arama arama eş anlamı iyi olsa fena olmaz :)
:tsk: yeni suqrumde asistana daha gelismiş bir arayüz tasarlıyacağım v8.0 surumunde tasarımda yenilikler yapmayı düşünüyordum zaten bu haliyle çok basit duruyor:)

kralberk13

kralberk13

Üye
aynen
yani tasarımı daha güzel olsa daha güzel durcağını düşünüyorum ;)

BozKurt0102

BozKurt0102

Üye
aynen katılıyorum görünüm önemli

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
v8.0 sürümünü birkaç gün içinde upload eceğim hazırlamakta olduğum yeni sürümün ekran görüntüsünü aldım sizller için :)
ekran görüntüsüne bakarak v8.0 sürümündeki yeniliklerin bazılarını fark edeceksiniz:)
dediğim gibi görünüm üzerinde çalışıyorum bu sürümde başka yenlikler de olacak tabii:)
nasıl olmuş? :)(@torba15 @kralberk13 @Mesut Aktaş @Bilişim Profesörü ve diğer tüm değerli form üyelerinin yorumlarını bekliyorum:) )

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
kralberk13

kralberk13

Üye
bence gerçekten güzel olmuş tasarımı başarılı herşeyi elinden geldiğince geliştirmeye çalış :yuru

sat s3 al

sat s3 al

Üye
güzel

• Beğen
Tepkiler: Lumia1520
BozKurt0102

BozKurt0102

Üye
görünüm 10 numara 5 yıldız tabi ben ap ile arka plana TÜRK bayrağı katmayı sseviyorm bir dosya açıp içind program için uygun görüntüler de katabilir sın

kralberk13

kralberk13

Üye
torba arkadaşın dediği doğru isteyen görüntüsünü değiştire bilir

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
@kralberk13 @torba15 arkadaşlar bilgisayarinizdaki istediğiniz resmi asistana arkaplan olarak ayarlayabilirsiniz bu ozellik mevcut ap komutunu verin çikan dosya açma penceresinden istediğiniz .jpg resmi asistana arkaplan yapabilirsiniz ayrica hazırlamakta olduğum yeni suurumde bu özelliği daha da geliştiriyorum gelecek surumde asistan değiştirmediğiniz sürece bir defa seçtiğiniz resmi her açılışta başka bir işlem yapmanıza gerek kalmadan otomatik olarak arka plan yapabilecek:)

BozKurt0102

BozKurt0102

Üye
bu iyi olacak işte :)

Üst Alt