Evols™ [26.06.2013]

Sponsorlu Bağlantılar

55EnGizli

Üye
arkadaşlar nokia 500 belle için hangisini indireyim

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
500 yazıyor mesela...

• Beğen
Tepkiler: can_huso_sulo

55EnGizli

Üye
o tamam da fp 1 eklentide yazıyo hangisini indireyim

55EnGizli

Üye
flash atmaya korkuyom bani faceden ekleyip detaylı anlatacak olan varmı

jazera42

Üye
bunu nasıl yapacaz şimdi ya telefon c6-01 anlatırmısınız ya 106 mb dosya rar indirip onu çıkartıp kuracam sonra olcak mı bi anlatın

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
bunu nasıl yapacaz şimdi ya telefon c6-01 anlatırmısınız ya 106 mb dosya rar indirip onu çıkartıp kuracam sonra olcak mı bi anlatın
Ana başlıkta yükleme detaylarını anlatan link verdim oradan bakıp yapabilirsin

y1s2f3d4

y1s2f3d4

Üye

arkadaşlar bu cfw yi türkçe yapabilecek biri varmı yada türkçesi varmı yükleyip deneyelim

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi

arkadaşlar bu cfw yi türkçe yapabilecek biri varmı yada türkçesi varmı yükleyip deneyelim
Burası Türkçe çeviri konusu mu?
Cfw konusu altında cfw isteği paylaşıyorsun
Konu açarak isteğini paylaş....

• Beğen
Tepkiler: Darqos ve Jan
burak1710

burak1710

Üye
kardeş c6-01 cfw si güncel mi

Süleyman

Süleyman

Üye
Elimdeki C6 ya kurdum. Gerçekten başarılı bir yazılım. Tek bir sorun gözüme çarptı. Kulaklıkla müzik dinlerken sesi yükselttiğinde "işitme duyusuna zarar verir" uyarısı yerine "hoşgeldiniz" yazıyor. Bunu nasıl düzelteceğim? Hangi dosya ile alakalı?

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Elimdeki C6 ya kurdum. Gerçekten başarılı bir yazılım. Tek bir sorun gözüme çarptı. Kulaklıkla müzik dinlerken sesi yükselttiğinde "işitme duyusuna zarar verir" uyarısı yerine "hoşgeldiniz" yazıyor. Bunu nasıl düzelteceğim? Hangi dosya ile alakalı?
Hata değil o. Onu ben yaptım. Uğraşmadığım için hangi dosya olduğunu hatırlamıyorum

Süleyman

Süleyman

Üye
Hata değil o. Onu ben yaptım. Uğraşmadığım için hangi dosya olduğunu hatırlamıyorum
Valla symbianı bende unutmuşum yinede privateyi alt üst ettim bulamadım. Peki bunu düzenleyen dosyanın txt mi r14 mü olduğu konusunda bir fikrin var mı?

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Valla symbianı bende unutmuşum yinede privateyi alt üst ettim bulamadım. Peki bunu düzenleyen dosyanın txt mi r14 mü olduğu konusunda bir fikrin var mı?
r14 tür. mpx müzik çalara ait dosyalardır. Bulduğunda en altta olması gerek hoşgeldiniz yazısı

Süleyman

Süleyman

Üye
Eyv inceleyeceğim

karakartal0684

Üye
arkadaslar c6 için ındırecegım ama mediafire engelli yasaklı site programları ilede indirilmiyor nasıl ındırecegız acaba

Üst Alt