Panik Butonu Uygulaması Acil Durumlarda Gereklidir

Sponsorlu Bağlantılar

f_n_di

Üye
    Konu Sahibi
Panik Butonu Uygulaması Acil Durumlarda Gereklidir

Merhaba arkadaşlar,
Geçen gün haberlerde gördüm acil durumlarda kullanılabilecek bir uygulama yapmış birisi bende aklımdakileri hayata geçirip bir uygulama yaptım.
uygulamaya en fazla 3 numara tanımlayabiliyorsunuz
ve bir acil durum mesajı tanımlıyorsunuz
daha sonra yapmanız gereken uygulamayı çalıştırmak yada acil durum butonuna basmak.

program sizin için derhal aktif ettiğiniz numaralara acil durum mesajını gönderecek ve yardım isteyecektir.

Üstelik telefonunuzun gps özelliği açıksa uydudan konum bilgilerinizi alıp mesajı gönderdiğinizde ki konumunuzun koordinatlarını da gönderecek ve sizin başınıza bir şey gelse bile bulunmanıza yardımcı olacaktır.

Ekran Görüntüleri:

• Beğen
Tepkiler: yesilyol22, jotem173 ve By YusufEMRE

jatvalca

jatvalca

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: f_n_di
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Emek için teşekkür ederim, fakat android sistem olarak bu özelliği zaten destekliyor. En azından bu özellik bende mevcut diğer modelleri bilmiyorum.!

• Beğen
jotem173

jotem173

Üye
Teşekkürler

• Beğen

f_n_di

Üye
    Konu Sahibi
Kare barkod ile kolayca indirebilirsiniz hocam

mcnpl4

mcnpl4

Üye
bu okey google gibi launcher'a entegre edilse kullanisli olabilir bence

• Beğen
Morpheuz

Morpheuz

Üye
Hocam uygulama güzele benziyor. Bence widget eklenmesi de gerekiyor. Daha kullanışlı olabilir. Uygulama için teşekkürler.

• Beğen

f_n_di

Üye
    Konu Sahibi
Hocam uygulama güzele benziyor. Bence widget eklenmesi de gerekiyor. Daha kullanışlı olabilir. Uygulama için teşekkürler.
Teşekkürler hocam olabilir aslında boş zamanda deneyebilirim bi widget eklemeyi fikir için teşekkürler

Üst Alt