ÇİFT TIKLAYARAK KİLİT AÇMA (ROOT)

Sponsorlu Bağlantılar

kraldost

kraldost

Üye
Bununla ilgili bir calismam oldu ilgili çalışma ve sistem kodlarını çakma iphone 6 romundan ayistirip derleyip paketledim ilk aşama zayif oldu ama iki aylik bir calisma sonrasinda gayet stabil bir çalışma elde ettim. Yalniz cok kotu bir dezavantaj elde ettiğini tespit ettim. Ve çalışmayı çöpe attım nedenini derseniz bataryaya yüzde 70 etki ediyordu ne alaka derseniz onuda araştırdım. Lcd ekranda denemedim ama oled ekranda resmen bir fiyasko bir buçuk gün giden note 4 sarzi o uygulama ile sade 3 ila en fazla 4 saat gidiyordu çünkü telefon uyku moduna girmiyordu sadece ekran simsiyah karariyordu ve ve uyanik modda kaliyordu. Bu yuzden gereksiz bir calisma olduğunu tespit edip çöpe attım fikir cok guzel lakin bootloadere mudahale edebilseysim bu sorunuda cozerdim ama kaynak kodları kapalı maalesef
Bununla ilgili bir calismam oldu ilgili çalışma ve sistem kodlarını çakma iphone 6 romundan ayistirip derleyip paketledim ilk aşama zayif oldu ama iki aylik bir calisma sonrasinda gayet stabil bir çalışma elde ettim. Yalniz cok kotu bir dezavantaj elde ettiğini tespit ettim. Ve çalışmayı çöpe attım nedenini derseniz bataryaya yüzde 70 etki ediyordu ne alaka derseniz onuda araştırdım. Lcd ekranda denemedim ama oled ekranda resmen bir fiyasko bir buçuk gün giden note 4 sarzi o uygulama ile sade 3 ila en fazla 4 saat gidiyordu çünkü telefon uyku moduna girmiyordu sadece ekran simsiyah karariyordu ve ve uyanik modda kaliyordu. Bu yuzden gereksiz bir calisma olduğunu tespit edip çöpe attım fikir cok guzel lakin bootloadere mudahale edebilseysim bu sorunuda cozerdim ama kaynak kodları kapalı maalesef

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Neden uğraşıyorsunuz ki android icin cift tıkla uyan
cift tıkla kilitle zaten geliyor
ayrıca ne yaparsanız yapın kaynak kodları elinizde degilse boşa uğraşmış olursunuz
bu iş öyle basit degil ;) benden söylemesi

• Beğen
Tepkiler: RetaXter
kraldost

kraldost

Üye
Neden uğraşıyorsunuz ki android icin cift tıkla uyan
cift tıkla kilitle zaten geliyor
ayrıca ne yaparsanız yapın kaynak kodları elinizde degilse boşa uğraşmış olursunuz
bu iş öyle basit degil ;) benden söylemesi
ALT YAPI OLSA ELİMİZDEN HİÇ BİŞİ KAÇMAZ EYXNOS KULLANDIĞIMIZ İÇİN KAYNAK KODU OLUŞTURAMIYORUZ BASKALARI YAPIYORDA BİZ NEDEN YAPMAYALIM ARTI BİZ GERİ ZEKALIMIYIZ ÇEKİK GÖZLÜLER DAHAMI AKILLI DÜŞÜNÜYORSUN

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen
ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
ALT YAPI OLSA ELİMİZDEN HİÇ BİŞİ KAÇMAZ EYXNOS KULLANDIĞIMIZ İÇİN KAYNAK KODU OLUŞTURAMIYORUZ BASKALARI YAPIYORDA BİZ NEDEN YAPMAYALIM ARTI BİZ GERİ ZEKALIMIYIZ ÇEKİK GÖZLÜLER DAHAMI AKILLI DÜŞÜNÜYORSUN
Bu yapı ile cok boşa kürek çekersiniz
yazdığınız cevabı siz hak ediyorsanız benim icin sorun yok sahibi sensin nasıl olsa

Japonlar veya cinliler evet adamlar akıllı ki adamlardan bahsediyorsun

diyelimki kaynak kodlarını verdik bootloader de gecildi
sistem romda nasıl yer acacaksın?
karnel işine nasıl çözüm vereceksin?

• Beğen
kraldost

kraldost

Üye
bune
Bu yapı ile cok boşa kürek çekersiniz
yazdığınız cevabı siz hak ediyorsanız benim icin sorun yok sahibi sensin nasıl olsa

Japonlar veya cinliler evet adamlar akıllı ki adamlardan bahsediyorsun

diyelimki kaynak kodlarını verdik bootloader de gecildi
sistem romda nasıl yer acacaksın?
karnel işine nasıl çözüm vereceksin?
bune bir boş itham cocuksu bir yorum kin ve nefret dolu ne sana akıl verebilirim nede sen kabullenecek yastasın yosun tutmuş heryanın sadece bildiğini okuyorsun bir bak düşün neden olmasın seni utandırmak isterdim ama vaktim yok ne seninle harcıyacak zamanım var neden benden istediğini sana verecek zaman birazcık büyüyün be kardeşim

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Deki yardım istiyorum yardım edelim
Bilsen zaten yaparsın
Artis artis konuş sonra bune diye cevap ver
senin bu uğraşın ile biz zamanında çok ugraştık

Dedimki boşa ugraşmayın zaten yapanlar var boşa vakit harcamayın dedik de zorunuzamı gitti

• Beğen
asgz

asgz

Üye
Hataların düzeltildiği yeni bir sürüm var mı ?

mustii73

Üye
Dosya boyutu 14 Kb!!

craftXXX

Üye
On numara olmuş gmd2 mini uyumlu rootlu tabiki

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Degerli kardeşim,
yazını yeni okudum, derler ki "inandığın yolda tek başına da olsan yürü"...
Eleştiriler seni yolundan döndürmesin, eleştiriler sana hız versin..
Seni tebrik ediyorum ve güzel çalışmalar yapmanı diliyorum.

muxo

muxo

Üye
Kardeşim önclikle çalışman için teşekkür ederim. Çok faydalı. Benim telefon discovery 1. Dosyayı indirip kurmaya çalıştığımda paket ayrıştırma hatası alıyorum. Nasıl gidebilirim ki

• Beğen
Tepkiler: veliahht
KELGER

KELGER

Üye
    Konu Sahibi
çalıştırabilen arkadaşlar arama ekranında sorun vardım ben kaldırdım biriyle konuşurken ekran kapanıp açılıyor kafayı yiyor yani ondan dolayı ben sadece bir kaç gün kullandım.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Note 3 Kitkatta uygulamaya root izni verdim fakat durduruldu hatası verdi.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Istemeyelim mi yani? Başlıkta belirtseydiniz keşke samsung kullananlar kullanmaniza gerek yok

Emre

Üye
edit.

Son düzenleme:

ruckheim

Üye
S4 hata

Nevarres

Üye
S3 deneyelim bakalım olacak mı. :) Olursa gerçekten harika bir uygulama olur.

karaber

karaber

Üye
Meraba
T50 üzerinde denedim çalışıyor
Hiçbir problem yok stabil
Sadece ekranı kapatınca 1 saniye içinde ekran hemencecik açılıyo geri kapanıyo ama kesinlikle bi problem teşkil etmiyor
Pil kullanımına bakmadım ama fazla olduğunu sanmıyorum. Gerçekten güzel olmuş tebrik ederim bunun yayılmasını ve kendi imzanı kullanmanı tavsiye ederim. Yabancı sitelerde bile bulamadığım bir uygulama.
Başarılarınız devamını dilerim =)

Üst Alt