Kararsızım

Sponsorlu Bağlantılar

cep5230

cep5230

Üye
    Konu Sahibi
Kararsızım
Herkese iyi forumlar 1-2 aya konsol almayı planlıyorum PS4 almak TR için daha mantıklı olsa da Xbox One çıkacak olan oyunlar beni daha da cezbetti bu nesilde en fazla merak ettiğim oyun Tomb Raider İlk başlarda her platforma çıkıcak denildi fakat son okuduğum makalelerde Xbox a çıkıcak deniliyor sizce ne olur ??

SonyXperia

SonyXperia

Üye
xbox 360 mı yoksa ps3 mü deseydin tüm iyi niyetimle xbox 360 derdim. Ama Sony şu an xboxu her alanda tokatlayacak durumda. Bir de microsoft tr'ye öyle aman aman destek vermiyor ne yazık ki.

• Beğen
Tepkiler: cep5230
cep5230

cep5230

Üye
    Konu Sahibi
xbox 360 mı yoksa ps3 mü deseydin tüm iyi niyetimle xbox 360 derdim. Ama Sony şu an xboxu her alanda tokatlayacak durumda. Bir de microsoft tr'ye öyle aman aman destek vermiyor ne yazık ki.
Sony tokatlar süphesiz ama xbox daha az sorunlu ps de online sıkıntılı güncellemeler de sapıttı -- Xbox su an hala betada ama konsolun basında microsoft olunca ilerde daha sağlam olacaktır grafikte açık ara fark yok aynı gibi , 1080p olayı dışında ama dedğin gibi xbox TR ye suanlık bir önem verilmiyor

SonyXperia

SonyXperia

Üye
Sony tokatlar süphesiz ama xbox daha az sorunlu ps de online sıkıntılı güncellemeler de sapıttı -- Xbox su an hala betada ama konsolun basında microsoft olunca ilerde daha sağlam olacaktır grafikte açık ara fark yok aynı gibi , 1080p olayı dışında ama dedğin gibi xbox TR ye suanlık bir önem verilmiyor
Uzun süre için de destek vermeyecek. Bana kalırsa dostum uzun bir süre ms den bir şey bekleme. Arkadaşımın xboxundan bilgiliyim. Çok Güzel bence o dönemin en iyi konsolu 360 tı. Ben birde yeni nesil konsollarda grafik kalitesini ps4 de daha iyi buldum. Tabi bu da göreceli. Biraz daha bekle bana kalırsa ben öyle yapıyorum. Yeni çıkan seri üretimler daha güvenilir ve daha uygun fiyatlı olacaktır. Gerçi dolar artıyor sürekli ama benim fikrim türkiye desteklerinden ve çağın ötesindeki işlerinden dolayı sony. Ps vita varsa entegre olabilen iki konsol. Mükemmel bir şey değil mi :)

• Beğen
Tepkiler: cep5230

Üst Alt