İPhone 5S Kullanıcı Kulübü

Sponsorlu Bağlantılar

rodinatr

rodinatr

Üye
  • Beğen
Tepkiler: UpOneTR
reis_istt

reis_istt

Üye
slm arkadaşlar ben 5s alıcaktım buldugum cihazda parmak izi okuyucu calışmıyodu 8.1.2güncellemesinden sonra böyle oldu dediler dogrumu acaba

sLeepLe

sLeepLe

Üye
bende 8.1.2 var parmak izi çalışıyor kandırmış olabilirler

• Beğen
Tepkiler: hsynkckygcı@
reis_istt

reis_istt

Üye
tşkler

tecno_man

tecno_man

Üye
  • Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
foreverthe

foreverthe

Üye
Arkadaşlar eskiden 7 saat götüren kullanım sürem şimdi 6 saate düştü. Bir önerisi olan var mı ?

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Arkadaşlar eskiden 7 saat götüren kullanım sürem şimdi 6 saate düştü. Bir önerisi olan var mı ?
Eskiden derken ne kadar eski pil belli bir zaman sonra ömrünü bitirir yada süresi kısalır belli bir döngüsü vardır pilin şarj etme ile alakalı arka planda çalışan uygulama vesaire varsa kapat. Power bank al istersen.

foreverthe

foreverthe

Üye
Eskiden derken ne kadar eski pil belli bir zaman sonra ömrünü bitirir yada süresi kısalır belli bir döngüsü vardır pilin şarj etme ile alakalı arka planda çalışan uygulama vesaire varsa kapat. Power bank al istersen.
Hocam telefon 5S, daha bu Ağustosta aldım. Eskiden dediğim 1 ay falan belki 1 ay olmamıştır.

foreverthe

foreverthe

Üye
Öyle yapıam haftasonu, teşekkürler.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Kırmızı arttıkça dahada gaza geliyorum :D

Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye
arkadaşlar 5s in çerçevesinde ufak bi ezilme oldu ekran dışarı çıktı biraz . telefonun içini açtırıp orayı tamir ettirebilirmiyim ?

foreverthe

foreverthe

Üye

aozaslan66

Üye
günaydın arkadaşlar bende iki gün önce iphone 5s ile aranıza katıldım.aslında eskiden beri iphone düşünüyordum ancak bu güne kısmetmiş

Üst Alt