Tavsiye Huawei Ascend G7 Root :)

Sponsorlu Bağlantılar

sotkalı

sotkalı

Üye
    Konu Sahibi
Huawei Ascend G7 Root :)
Merhaba Arkadaşlar ;
KONU GÜNCELLİĞİNİ YİTİRDİĞİ İÇİN VİDEO ANLATIMIMDAN DEVAM EDEBİLİRSİNİZ.
6.0 İÇİN ROOT İŞLEMİ AYNIDIR AMA DOSYALARI FARKLIDIR ANLATIMIM 6.0 İÇİN DEĞİLDİR.

Gerekli Yazılımlar : HİSuite (Bu uygulama Driver ların yüklenmesi için kesinlikle şarttır. Bir kereye mahsus da olsa yükleyin.
Root Dosyaları :
CMD DOSYASI :

Videolu anlatımım :::
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

EMEĞE SAYGI LÜTFEN YORUM ATIN YA DA BEĞENİN OLUMLU YA DA OLUMSUZ... KOLAY GELSİN :)
Alaattin çimşit

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Emrah yzc, nokia 603 ve deadhmachine

taha

taha

Üye
Root klasörü içinde cmd komutu yok super su yok arsa elinde sadece super su ve cmd dosyasını eklesene

Son düzenleme:
sotkalı

sotkalı

Üye
    Konu Sahibi
Root klasörü içinde cmd komutu yok super su yok arsa elinde sadece super su ve cmd dosyasını eklesene
SuperSu Komutu Recovery komutuyla birlikte otomatik yükleniyor. CMD komutu sende görünmüyorsa "Başlat/Çalıştır/cmd.exe yapabilirsin.

taha

taha

Üye
Pc deki cmd ile olmuyor başka PC ile görünürmü öyle deniyeyim

sotkalı

sotkalı

Üye
    Konu Sahibi
Pc deki cmd ile olmuyor başka PC ile görünürmü öyle deniyeyim
eğer başka pc ile olmazsa netten bir cmd dosyası indirip g7 klasörünün içinden açmayı dene o zaman olur

taha

taha

Üye
Başka pc'de de görunmuyor netten cmd bulmak da zor bakalim

sotkalı

sotkalı

Üye
    Konu Sahibi
P7 icin root zaten forumlarda mevcut kardeşim. G7 nin root türünü kullanarak kendini sıkıntıya sokma bence

taha

taha

Üye
Emanet pc ile Bootloader kilidini açtım ama 2 kere cihaz dondu komutları Telfon. görmemişti.
Devamında Recoveryi Mobile uncle Tool apk ile yüklesem. Sıkıntı yaratırmı gerçi deneyen de olmamıştır Pc yok
Cmd den adb reboot fastboot yapıp recoveryi yapıştırıp yükleyip devam etmek daha mantıklı

Son düzenleme:
taha

taha

Üye
Nihayet rootladım. Cmd olmasa yapamıcaktık tesekkürler.

deadhmachine

deadhmachine

Üye
Normalde cihazi alir almaz rootlarim fakat g7 yi ilk defa rootlama geregi duymadim allahdan root lamamisim garantiye yolladim cihazi emegine saglik tesekkurler

mert1596m

Üye
Bunu yaparsam garanti dışımı kalır cihazım pek bilgili değilim bu konuda 2 yıl garanti boşa gitmesin

sotkalı

sotkalı

Üye
    Konu Sahibi
Bunu yaparsam garanti dışımı kalır cihazım pek bilgili değilim bu konuda 2 yıl garanti boşa gitmesin
Rootlu bir şekilde gönderirsen ve sorunun yazılımsal ise garanti dışı kalır. Fakat Root yaptığın cihazın ilerde root unu kaldırman da mümkün. Kolay gelsin
Normalde cihazi alir almaz rootlarim fakat g7 yi ilk defa rootlama geregi duymadim allahdan root lamamisim garantiye yolladim cihazi emegine saglik tesekkurler
Bende başta root a gerek duymadım ama Çağrıları kaydetme ekran videosu xposed falan yine beni caydırdı. Yazın için Teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: deadhmachine
deadhmachine

deadhmachine

Üye
Rootlu bir şekilde gönderirsen ve sorunun yazılımsal ise garanti dışı kalır. Fakat Root yaptığın cihazın ilerde root unu kaldırman da mümkün. Kolay gelsin

Bende başta root a gerek duymadım ama Çağrıları kaydetme ekran videosu xposed falan yine beni caydırdı. Yazın için Teşekkürler :)
Rica ederim g7 kullanicilari olarak bi konu mu acsak kendimize

erdalgndz

erdalgndz

Üye
bende olmadı yardımcı olabilirmisin
C:\Users\slmhocam\Desktop\G7>fastboot oem unlock 8************
...
FAILED (remote: Already in UNLOCKED state)
finished. total time: 0.004s

bu hatayı alıyorum çince ekran bir turlu gelmiyor
unlocked işlemini yapmışım ama image dosyasını yüklemek istediğimde hatasız yüklüyor gibi
görünüyor ama kurulum ekranları gelmiyor.

Son düzenleme:

Üst Alt