Candy Crush Saga v1.47.0 [Mega Mod]

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Candy Crush Saga v1.47.0 [Mega Mod]
Candy Crush Saga, mobil cihazlar için geliştirilmiş herkes tarafından bilinen şeker eşleştirme oyunudur. Android 2.3 ve üzeri gerektirir.

Yenilikler:
Uh-oh! Someone has stolen gold from the Candy Bank! But don’t fear, Detective Dachshund is investigating the crime. But it appears there’s only one way to find out who the culprit is… by playing our new episode, Nougat Noir!
We have added 15 NEW LEVELS that will take you all the way up to level 845 in Candy Crush Saga. Oh yeah!
So, put on your detective hat and don't forget to download the latest version of the game to access all the newest content!

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: Ferzan, hasanyangel, ÇaRşI 2387 ve 1 kişi daha

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
:tşk:

hasanyangel

hasanyangel

Üye
mega mod derken?
Candy Crush Saga, mobil cihazlar için geliştirilmiş herkes tarafından bilinen şeker eşleştirme oyunudur. Android 2.3 ve üzeri gerektirir.

Yenilikler:
Uh-oh! Someone has stolen gold from the Candy Bank! But don’t fear, Detective Dachshund is investigating the crime. But it appears there’s only one way to find out who the culprit is… by playing our new episode, Nougat Noir!
We have added 15 NEW LEVELS that will take you all the way up to level 845 in Candy Crush Saga. Oh yeah!
So, put on your detective hat and don't forget to download the latest version of the game to access all the newest content!

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
anıl kardeşim indirdim kurdum apk yı ama olmadı facebook la eşleşmiyor nasıl kuracağımızı azcık anlatır mısın?

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
mega mod derken?

anıl kardeşim indirdim kurdum apk yı ama olmadı facebook la eşleşmiyor nasıl kuracağımızı azcık anlatır mısın?

Telefondan Facebooku kaldır.
Sonra oyundan giriş yap.
Tekrar facebook yükleyebilirsin.

• Beğen
Tepkiler: hasanyangel
H.SeLimYüce

H.SeLimYüce

Üye
Facebook'a bağlanmıyor. Sorun sadece bendemi

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Son düzenleme:
Davut420042

Davut420042

Üye
FULL MOD ÖZELLİKLERİ :

• Sınırsız Can

• Tüm Bölümlerin Kilidi Açık

• 1 Hamle Yapıp Çıksan Veya Görevi Tamamlayamasan Bile Seviyeyi Geçmiş Sayılırsın

• Jole Temizleme Görevlerini Oynamana Gerek Yok! Balıklar Senin İçin Görevi Tamamlayacak

• Facebook'a Bağlanabilirsin

• King Krallığına Bağlanabilirsin

• Beğen
Tepkiler: hasanyangel

Üst Alt