İphone 6 + alıcam yardım

Sponsorlu Bağlantılar

cr7kaan7

cr7kaan7

Üye
    Konu Sahibi
İphone 6 + alıcam yardım
Daha önce hiç iphone kullanmadım kime sorsam hep alışamazsın zor karman çorman diyorlar bundan önce lumia 920 kullandım Nokia takıldım hep ios denildigi kadar karışık mı i6 + için yorumlarınız nelerdir benim için önemli olan hız pil müzik ses çıkışı önceliğim Tabikide kullanılabilirlik de var

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Kim diyorsa hayatında eline iPhone almamış. Lumia gibi örümcek ağı kadar karışık bir sistemi kullanabildiysen iPhone sana windowstan daha basit gelecektir. Kesinlikle almani öneririm.6 alsan belki pil iyi gitmezdi ama 6+ in ekranıda pilide çok iyi. iTunes'in rakibi yok zaten :cool

• Beğen
Tepkiler: aksitman
0MG90

0MG90

Üye
Neyi zor ya. Bildiğin telefon işte. JB ile hackleyip tweak yükleyebilirsin istersen. Wpde tamamen kapalı kalmaktan iyidir.

• Beğen
Tepkiler: Serhan
KayraBey

KayraBey

Üye
Sıradan bir telefon. Kilidi aç uygulamalar geliyor hemen. Tipik yani çok basit.

aksitman

aksitman

Üye
İphone basittir karmaşık olan windows bence bir karmaşıklık yaşamazsın en fazla 1-2 hafta uğraşırsın sonra alışır gidersin ama benim favorim i6... Nedeni ise i6+ acaip büyük bi telefon bayan olsan çantada falan taşırsın ama bi erkek olarak cebe zor girer...

iphonedoocu

iphonedoocu

Üye
Aynen 6'nın ekran ideal. Bende ip6 yı alma sebebim ekranı öyle abartılı olmaması. Bide 6+ bükülüyomus diye duydum ondan almadım. İphone karısık diyen kişi arkadasında dediği gibi hiç iphone kullanmamıs. İphone başka bi dünyadır telefondan memnun olursun :) şimdiden hayırlı olsun

rodinatr

rodinatr

Üye
Bende androidden ios a geçtim ama ben bu kadar memnun kalacağımı sanmamıştım şekil telefon diye aldım bence herşeyiyle harika bişey iyiki almışım. bide jb yapınca tadından yenmez oluyor..

3onur5

3onur5

Üye
windowsa alışma sürecinden daha kısa sürer iphone a alışmak iphone kadar sade ve stabil işletim sistemi yok bana göre telefonun tek eksi yönü ağırlığı onun dışında herşey mükemmel

cr7kaan7

cr7kaan7

Üye
    Konu Sahibi
Peki pilden hızdan takılma flan oyle bi soru yaşayan var mı

Bülent872

Bülent872

Üye
Android gibi bir işletim sistemi var iken İos mantıksız parana yazık olur kardeşim.

Serhan

Serhan

Üye
Cydia'yı sömürmüş biri olarak kesinlikle 6+ almalısın ve jb yapmalısın :D
Upscale sağolsun telefonun ekranı büyüdü :D 4 inc ken 4.7 oldu ya :kop2:

cr7kaan7

cr7kaan7

Üye
    Konu Sahibi
Pil tuketimi nasıl

kraldost

kraldost

Üye
Kardeşim gel benim dükkana bir tane sıfır iphone 6 verim 2400 tl fiyati düşeş düştü bitane sana 2150 tl den veririm bakiyim yoksa karttan taksit bile yaparım sana yerim istanbul Esenler tepe meydanında

cr7kaan7

cr7kaan7

Üye
    Konu Sahibi
6 + alıvam sağolun izmir de oturuyorum ve kart kullanmıyorum tahadut lu alıcam o yüzden

sLeepLe

sLeepLe

Üye
benim kullandığım en kullanışlı telefon iphone serisi bence zorluk yaşamazsın sistemde :oke: 6+ büyük cebine koymakta zorlanabilirsin benim düşüncem de 6ya yoğunlaşman 5s var bende günümü rahatça çıkarıyor 6 da hayli hayli çıkarır :oke:

alical33

alical33

Üye
son 15 gün içinde 6+, 6, note 4 ve tekrar 6+ kullandım şuan da 6+ var ekran boyutu olarak 6 ideal ama pili beni hiç memnun etmedi geri her şeyi harika note4 e polonya 5.0.1 sürümünü yükledim uygulamalar durduruldu hatası vs aldım 3 gün kullandım her gün hata aldım sistem hala stabil değil geri 6+ aldım hem pil hem performans açısından 6(performans aynı pil daha iyi) ve note 4 den daha iyi iphone da büyük ekran kullanımı biraz zor ama alışılıyor kolaylık olarak da geçen yıl wp kullanıyordum wp yi kullanan biri ios u çok rahat bi şekilde kullanabilir tereddüt etmeden alabilirsin

cr7kaan7

cr7kaan7

Üye
    Konu Sahibi
Lumia dan i 6+ a numaralarımı nasıl aktarabilirim acaba

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
iPhone Kullanmak Ve Alışmak Kadar Kolay Bir Sistem Yok En Karışık Sistem Bence Android Ve Windows Ama İos Hem Kolay Hem Stabil Yalnız Güç Tasarrufu Yok Ama Ekranı Bağlantıları Uygulamaları Kısarsın O Kadar Olur

Üst Alt